EZOFEST: Zdraví a ezoterika 

KDY: pátek 6. - neděle 8. 3.
KDE: MCU Koloseum Liberec

Přednášky, meditace, sebepoznání, numeroogie, výstava, poradenství, prodej… Otvírací doba: pátek 12:00-19:00 hod., sobota: 9:30-19:00 hod., neděle: 9:30-17:00 hod.

Komentovaná prohlídka krytu civilní obrany 
KDY: sobota 7. 3. od 8.30 hodin
KDE: Kryt civilní obrany Liberec, Lucemburská

Každou I. sobotu v měsíci je možné navštívit v rámci komentovaných prohlídek CO kryt v Lucemburské ulici. Časy prohlídek: 8:30, 10:00 a 11:30 hod. Prodej vstupenek: Městské informační centrum Liberec.

Já jsem ty, miláčku! 
KDY: sobota 7. 3. od 18.00
KDE: Sokolovna Proseč pod Ještědem

Konverzační komedie Já jsem ty, miláčku! líčí stagnující manželství Rudyho a Blanky. Po vyslovení přání se Rudy druhý den převtělí do Blančina těla. 

(S)tvoření 
KDY: sobota 7. 3. od 19.00
KDE: Šaldovo divadlo Liberec

Hudebně-taneční mystérium s doprovodem bubenického seskupení Aries.

Michal Pavlíček a trio 
KDY: Sobota 7. 3. od 19 hodin
KDE: Club Warehouse Liberec
ZA KOLIK: 320 - 370 Kč

Kytarový virtuóz a skladatel Michal Pavlíček vydává album autorských písní Pošli to tam. Pro spolupráci oslovil jak prověřené umělce – Müllera, Načevu, Třešňáka, Hedla, Horáčka ad. – tak naprosté nováčky. Jedním z nich je zpěvačka Milly Honsová, která bude zároveň hostem na jeho podzimním a jarním turné. Michal Pavlíček sestavil novinkové autorské album v duchu svého vnímání hudby jako svobodného horizontu bez hranic a stylových omezení.

Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! 
KDY: Sobota 7. 3. od 10 a 15 hodin
KDE: Naivní divadlo Liberec
ZA KOLIK: 80 Kč

Studiová inscenace o pejscích a vlacích určená dětem od 2 let. Na speciálně upraveném jevišti, v těsné blízkosti diváků, vzniká postupně velká železnice a odvíjí se příběh pejska, který během pátrání po své psí kamarádce překonává strach z neznáma a vrhá se po hlavě vstříc velkému železničnímu dobrodružství. Vzhledem k tomu, že je představení určeno těm opravdu nejmenším divákům, je téměř beze slov, o to více však plné zvuků, nálad a pocitů. Zážitek z představení navíc umocňuje kontaktní jeviště, kolem kterého děti sedí a mají tak celé dění téměř na dosah.

Sportovní ples TUL 2020 
KDY: sobota 7. 3. od 20.00
KDE: Lidové sady Liberec 

V rámci večera proběhne vyhlášení Sportovce roku TUL za rok 2019.

Don Giovanni 
KDY: neděle 8. 3. od 19.00
KDE: Šaldovo divadlo Liberec

Opera oper.