Tiguan patří v současnosti mezi globálně nejúspěšnější modely Volkswagenu. Od jeho debutu v roce 2007 se pro toto kompaktní SUV rozhodlo více než 7,6 milionu zákazníků. Nový model je uváděn do prodeje právě nyní.

Na celou videorecenzi VW Tiguan 2,0 TDI se podívejte zde:

| Video: Youtube

„Automobilka Volkswagen se designových změn rozhodně nebojí. Důkazem je právě představená nová generace modelu Tiguan. Vůz bude už jen v jedné karosářské verzi,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška.

Jaké byly výsledky jeho rozboru? Dojmy z jízdy i pohled na nový design exteriéru a novinky v interiéru najdete ve videorecenzi. Matěje Myšku například velmi zaujal elektronicky řízený podvozek.

„Funguje úplně neskutečně. S naprostou grácií filtruje nerovnosti,“ konstatuje Matěj Myška. „Nový Tiguan se dá hodnotit velmi pozitivně, protože v určitých aspektech se proti předchůdci opět zdokonalil,“ zdůrazňuje Myška.


Nahrává se anketa ...

Podívejte se i na předchozí videorecenze Matěje Myšky:

Kdo je Matěj Myška

close Matěj Myška info Zdroj: Se svolením TipCars.com zoom_in Matěj Myška Jeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete sledovat na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.