Bílí Tygři podlehli Bostonu, záchranáři dostali medaile

11.10.2010

Forward Bostonu David Krejčí (vlevo) a útočník Liberce Petr Nedvěd (vpravo) na zahajovacím buly.Foto: Deník/Jan Škvára

Pondělí 4. října
Hokejoví Bílí Tygři přivítali jako první český celek v historii na svém stadionu družstvo americké NHL – Boston Bruins. Zápas skončil prohrou Tygrů 1:7.

Úterý 5. října
Technická univerzita v Liberci začíná nový akademický rok. Přijala letos 3.727 studentů.

Středa 6. října
V Hrádku nad Nisou začala stavba čtyř dvojdomků pro lidi, kteří přišli o přístřeší při povodních. Stavby za 15 milionů korun chce město dokončit ještě před Vánoci.

Čtvrtek 7. října
Do liberecké Tipsport areny přijela legendární popová kapela Chinaski. Představila zde nové album Není co čekat.

Pátek 8. října
Na Benešově náměstí dostalo medaile a ocenění přes 250 hasičů, vojáků, policistů a záchranářů, kteří pomáhali při srpnových povodních.

Sobota 9. října
Na libereckém výstavišti začal 6. ročník výstavy Dům a bydlení. Bude zřejmě poslední výstavou, kterou tu kdy, kdo viděl. Město totiž plánuje areál zdemolovat.

Neděle 10. října
Vratislavice otevřely své nové kulturní a vzdělávací středisko zbudované na oslavu 650. výročí založení obce.

11.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Páté utkání semifinále Generali play off Tipsport extraligy ledního hokeje mezi celky Bílí Tygři Liberec a Piráti Chomutov se odehrálo 7. dubna v liberecké Home credit areně. Na snímku vlevo Adam Dlouhý.

Gentleman Dlouhý předvedl gesto fair play a odvolal faul

Stolní tenisté SKST Borová-Liberec zdolali Elizzu a vévodí tabulce.

Stolní tenisté SKST Borová-Liberec zdolali Elizzu a vévodí tabulce

Liberec nevyzrál na Slovácko. Je to ostuda, zlobil se Trpišovský

Liberec – Fotbalisté Liberce nezvládli domácí zápas 8. kola a se Slováckem, které hrálo téměř celý zápas v deseti, jen remizovali 1:1. Slovan v 71. minutě poslal do vedení Hybš, čtyři minuty před koncem zařídil remízu Zajíc.