71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj regionální Deník

Moje Liberecko

VE VEDRU přijde vhod koupání.

Hygiena: Koupat se dá už také v liberecké přehradě

Liberecký kraj - Kvalita vody se podle posledního měření hygieniků zlepšila. Bez omezení se dá opět koupat na liberecké přehradě, ale i v oblíbeném letovisku u Stráže pod Ralskem…

Revoluční ulice v Liberci.

Revoluční se opět zavřela. Obchodníci nesouhlasí

Liberec - Magistrát na dva měsíce na zkoušku otevřel Revoluční ulici motoristům. Smyslem bylo za tuto dobu vyhodnotit, jestli se zprůjezdnění Revoluční ulice vyplatilo a jestli…

Benzínová čerpací stanice. Ilustrační snímek

Pohonné hmoty v Libereckém kraji od minulého týdne opět zdražily

Liberec - Pohonné hmoty v Libereckém kraji od minulého týdne opět výrazně zdražily. I nafta už překročila hranici 36 korun za litr a benzin se blíží k 37 korunám.

NOVÁ PODOBA internetových stránek dopravního podniku. Web si klade za cíl hlavně zlepšit vyhledávání spojů.

Dopravní podnik spouští nový web a zakládá profil na sociální síti Facebook

Liberec - Od tohoto týdne začal zkušební provoz nových internetových stránek Dopravního podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou.

LESNÍ MUŽ OD ONDŘEJE MARČÁKA UŽ ZDOBÍ VRATISLAVICKÝ ZÁMECKÝ PARK. Další přírodní díla budou nejspíš následovat. Počítá s nimi vedení radnice.

Zamítli sochy za miliony, líbí se jim pařezy

Liberec - Parky ve Vratislavicích nad Nisou budou postupně zdobit sochy vyřezané ze dřeva za pár korun. Plastika mloka za 160 000 neprošla.

Heliport v Liberci může využívat, jako jeden z mála, i armáda. Aktualizováno

Liberecký heliport využije i armáda

Liberec – Přistávací plocha pro vrtulníky totiž jako jedna z mála v České republice unese i 6,5 tunový armádní vrtulník Sokol

CENTRUM na Králově Háji se změnilo ve staveniště, zateplení stále není hotové.

Zakázka se nepovedla. Kraj chce odstoupit od smlouvy

Liberec - Společnost IZ-Real nebyla schopná dokončit stavbu včas.

Liberecká radnice. Ilustrační foto.

Výstavou v suterénu liberecké radnice budou provázet senioři

Liberec – Senioři zajišťují ode dneška provoz stálé expozice v suterénu historické budovy liberecké radnice, která je věnována zapomenutým dějinám města.

Peníze. Ilustrační snímek.

Liberecký kraj ušetří 15 milionů za telefony

Liberec – Liberecký kraj nakoupil v aukci telekomunikační služby pro krajský úřad a 90 svých organizací, celkem se jedná o 2 395 telefonních čísel.

LUKÁŠ STARÝ z Liberce zanechal 13. června 2014 dopis na rozloučenou. Od té doby ho marně hledají policisté.

PÁTRÁNÍ: Policie hledá Lukáše Starého, chce totiž spáchat sebevraždu

Liberec – Jednadvacetiletý Lukáš Starý z Liberce se rozhodl skoncovat s vlastním životem. O svém zoufalém plánu informoval v dopise na rozloučenou, který 13. června zanechal v…

PAVILONEM LEKNÍNŮ se od úterý chlubí Botanická zahrada v Liberci.

Pavilon pro největší lekníny najdete v Liberci

Liberec - Liberecká botanická zahrada se rozšířila o pavilon leknínů, který měl ale namále.

SILNICE I/35 leží na jedenácti mostech.

Konečně! Otevření nové silnice přivítali hlavně místní

Bílý Kostel nad Nisou - Včera odpoledne byla slavnostně zprovozněna nová silnice z Bílého Kostela do Hrádku nad Nisou. Nový úsek dlouhý 8 km přinese větší pohodlí pro motoristy na…

PROTILETECKÝ KRYT. Návštěvníky v útrobách libereckého podzemí provázel Radek Janoušek (vlevo).

Liberecké podzemí se otevírá lidem

Liberec - Město opět zpřístupnilo protiletecký kryt pod Sokolovským náměstím. Zájem je obrovský.

ULICI PŘED DIVADLEM F. X. Šaldy si včera na celý den zabral štáb na natáčení reklamy pro společnost distribuující energie.

Stovky Liberečanů se uvidí v reklamě

Liberec – Stovky libereckých obyvatel včera měly perný den. Natáčely totiž reklamní spot pro firmu, která se zabývá distribucí elektrické energie.

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
země měna nákup prodej
EUR 27,620 27,670
GBP 34,740 34,800
USD 20,620 20,670

více měn

vývoj kurzu CZK/EUR
vývoj kurzu CZK/EUR
NEPŘEHLÉDNĚTE
Rekonstrukce tramvajové trati uzavře Vratislavice nákladním autům Rekonstrukce tramvajové trati uzavře Vratislavice nákladním autům Rekonstrukce tramvajové trati z Liberce do Jablonce nad Nisou uzavře od pátku 18. dubna pro vozidla nad 3,5 tuny silnici 14 přes Vratislavice na Jablonec. Dodržujete pitný režim? Voda vám může i škodit Dodržujete pitný režim? Voda vám může i škodit Rozhovor s primářem Miroslavem Rybou z oddělení nefrologie a dialýzy Krajské nemocnice v Liberci o pitném režimu, aquaholismu, dialýze i transplantaci. V Liberci bude hospic. Dorazila již lůžka V Liberci bude hospic. Dorazila již lůžka Léta se Taťána Janoušková snaží o otevření lůžkového hospicu v Libereckém kraji. Teď se jí sen plní. Odměny zničily politikům kariéry Odměny zničily politikům kariéry Na lavici obžalovaných se sotva vtěsnali. V kauze neoprávněného pobírání odměn v dozorčích radách krajských společností (nemocnice v České Lípě a Silnice LK) figuruje 11 obviněných. Mezi nimi jsou i bývalí, vysoce postavení krajští politici včetně exhejtmana Eichlera (tehdy ČSSD. Eurovolby: Do parlamentu míří Kožušník i Kocumová Eurovolby: Do parlamentu míří Kožušník i Kocumová Prvního muže liberecké ČSSD Roberta Duška vystřídá nová tvář. Ekonom Lukáš Vorel. Vítězem ankety Sportovec roku 2013 je kapitán Slovanu Kováč Vítězem ankety Sportovec roku 2013 je kapitán Slovanu Kováč Kapitán fotbalového Slovanu Liberec Kováč byl v loňském roce skutečnou oporou týmu v lize i evropských pohárech. Srdce si získal i u čtenářů Deníků a stal se vítězem ankety Sportovec roku 2013. Miliony korun padnou na Radniční sklípek Miliony korun padnou na Radniční sklípek Přestavba libereckého Radničního sklípku zpět na restauraci vyjde přibližně na šest a půl milionu korun. Finance na potřebnou rekonstrukci ale nepůjdou z městské kasy. Úspěch: nový depozitář lázní bodoval Úspěch: nový depozitář lázní bodoval Na světě je teprve rok a už sbírá ceny. Řeč je o novém depozitáři Oblastní galerie v Liberci, který vyrostl v bezprostřední blízkosti bývalých lázní. Konečný účet liberecké Dukly v Soči: Jedna zlatá medaile Konečný účet liberecké Dukly v Soči: Jedna zlatá medaile Výprava si vedla lépe než před čtyřmi lety ve Vancouveru, odkud přivezla pouze jednu bronzovou medaili.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2014, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Unie vydavatelů.

Kontakt na redakci. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz