71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj regionální Deník

Moje Liberecko

Lázně Oblastní galerie v Liberci se návštěvníkům poprvé otevřely v pátek 28. února 2014.

Do Lázní teče. Díla ale nejsou v ohrožení. Zavírat se nebude

Liberec - Kde se stala chyba? Do historicky cenné a nedávno nákladně zrekonstruované budovy Lázní, které se proměnily v galerii, zatéká. Vypuklo tedy reklamační řízení.

V bývalém sídle VÚTS by mohl vzniknout tzv. Evropský dům. Se současnými nájemníky hodlá kraj jednat o pronájmu.

Kraj koupí budovu VÚTS za 125 milionů

Liberec - V sousedství Krajského úřadu by tak mohl vzniknout tzv. Evropský dům a sídlo dalších krajských organizací.

Zdislavská papírna našla pro Keňu způsob výroby papíru z hyacintu.

Zdislavská papírna našla pro Keňu způsob výroby papíru z hyacintu

Zdislava - Ruční papírna Papyrea ve Zdislavě na Liberecku uspěla při hledání techniky, jakou je možné vyrábět papír z vodního hyacintu.

Generální zkouška na slavný ruský balet Popelka.

Divadlo chystá šest premiér

Liberec - Divákům nabídne do konce roku muzikál, legendu o Kateřině z Redernu i balet Popelka.

V Hrádku přemístili a opravili kříž.

V Hrádku přemístili a opravili kříž

Hrádek nad Nisou - /VIDEO, GALERIE/ Další hrádecká sakrální památka se dočkala zájmu, a tedy i opravy. Stalo se tak v rámci oslav města, které se konaly o uplynulém víkendu.

Snímek zachycující vodopády Jedlový Důl v Jizerských horách.

SOUTĚŽ: Posílejte fotografie a vyhrajte knihu - 6. kolo

Liberec - /HLASOVÁNÍ/ Představujeme vám další soutěžící o nejhezčí fotografii. Zde můžete hlasovat a vybrat opět vítěze, který obdrží knižní novinku. 

PATNÍK připomínající průběh stavby poničené silnice.

V Chrastavě dokončili opravu další silnice zničené povodní

Chrastava - Čtyři roky po bleskových povodních 2010 dokončili v Chrastavě rekonstrukci jedné z nejvíce poškozených krajských silnic. Na dalších stavbách se stále pracuje.

Doupě fetišisty objevili při čištění lesní tůňky.

VIDEO: Doupě fetišisty objevili při čištění lesní tůňky

Liberec, Jablonec nad Nisou - Hromady dětských kalhotek a pornočasopisy objevili mladí muži v lese mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou.

Autobus. Ilustrační foto

Liberecký kraj bude jednat o prodloužení smluv na dopravu

Liberec - Liberecký kraj bude jednat o prodloužení smluv se stávajícími autobusovými dopravci. Zakázky mohou získat na dva roky, s šestiměsíční výpovědní lhůtou.

SPORTOVNÍ CENTRUM V PAVLOVICÍCH JE OTEVŘENO

Nové sportovní centrum v Pavlovicích je hotové

Liberec - V pondělí otevřeli nové sportovní centrum v areálu ZŠ Vrchlického a Sokolovská. Za 12,4 milionů korun došlo k modernizaci areálu, který se bude zaměřovat převážně na…

Krajské zastupitelstvo Liberec

Hejtman označil Korytářovo protikorupční pracoviště za tajnou policii

Liberecký kraj - Hejtman Martin Půta (Starostové a nezávislí) dnes na mimořádné tiskové konferenci označil Krajské protikorupční pracoviště za tajnou policii. Její stanovisko,…

Z cirkusu Humberto.

Cirkusů je hodně, ale Humberto je jenom jeden. Od čtvrtka bude v Liberci

Liberec - Cirkus Humberto bude žít věčně. Těmito slovy sedmdesátiletého principála Václava Karase Známého ,,Vášku", který přišel k cirkusu jako malý chlapec z jihočeské vesnice,…

Frýdlant. Ilustrační foto.

INVENTURA RADNICE. Frýdlant: Krize přijde rychle, ale blahobyt se courá pomalu

Frýdlant - /ANKETA, HLASOVÁNÍ/ Nový seriál Deníku bude až do voleb mapovat největší města okresu. Co se povedlo a co ne během uplynulých čtyř let?

ČSAD Liberec. Ilustrační foto.

Krajská zakázka je prý podezřelá od začátku

Liberec - Miliardový tendr na zajištění autobusové dopravy v kraji je podle protikorupčního pracoviště zmanipulován a politici nezvládají situaci.

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
země měna nákup prodej
EUR 27,520 27,560
GBP 34,930 34,990
USD 21,400 21,440

více měn

vývoj kurzu CZK/EUR
vývoj kurzu CZK/EUR
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nový majitel vrátil Simonově vile zašlý lesk Nový majitel vrátil Simonově vile zašlý lesk Další ze slavných vil Liberecka se dočkala rekonstrukce. Až soukromý majitel dokázat vrátit zašlý lesk Simonově vile, kterou si nechal v roce 1928 postavit tehdejší policejní rada Adolf Simon. Postižené děti přišly o asistenty Postižené děti přišly o asistenty O handicapované školáky se nemá během výuky kdo postarat. Rodiče jsou zoufalí. V Liberci bude hospic. Dorazila již lůžka V Liberci bude hospic. Dorazila již lůžka Léta se Taťána Janoušková snaží o otevření lůžkového hospicu v Libereckém kraji. Teď se jí sen plní. Odměny zničily politikům kariéry Odměny zničily politikům kariéry Na lavici obžalovaných se sotva vtěsnali. V kauze neoprávněného pobírání odměn v dozorčích radách krajských společností (nemocnice v České Lípě a Silnice LK) figuruje 11 obviněných. Mezi nimi jsou i bývalí, vysoce postavení krajští politici včetně exhejtmana Eichlera (tehdy ČSSD. Eurovolby: Do parlamentu míří Kožušník i Kocumová Eurovolby: Do parlamentu míří Kožušník i Kocumová Prvního muže liberecké ČSSD Roberta Duška vystřídá nová tvář. Ekonom Lukáš Vorel. Vítězem ankety Sportovec roku 2013 je kapitán Slovanu Kováč Vítězem ankety Sportovec roku 2013 je kapitán Slovanu Kováč Kapitán fotbalového Slovanu Liberec Kováč byl v loňském roce skutečnou oporou týmu v lize i evropských pohárech. Srdce si získal i u čtenářů Deníků a stal se vítězem ankety Sportovec roku 2013. Miliony korun padnou na Radniční sklípek Miliony korun padnou na Radniční sklípek Přestavba libereckého Radničního sklípku zpět na restauraci vyjde přibližně na šest a půl milionu korun. Finance na potřebnou rekonstrukci ale nepůjdou z městské kasy. Úspěch: nový depozitář lázní bodoval Úspěch: nový depozitář lázní bodoval Na světě je teprve rok a už sbírá ceny. Řeč je o novém depozitáři Oblastní galerie v Liberci, který vyrostl v bezprostřední blízkosti bývalých lázní. Konečný účet liberecké Dukly v Soči: Jedna zlatá medaile Konečný účet liberecké Dukly v Soči: Jedna zlatá medaile Výprava si vedla lépe než před čtyřmi lety ve Vancouveru, odkud přivezla pouze jednu bronzovou medaili.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2014, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Unie vydavatelů.

Kontakt na redakci. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz