VYBERTE SI REGION

Moje Liberecko

Jarní cyklojízda odhalila nebezpečná místa

Liberec - Cyklisté Liberecka zmapovali cestu z Liberce do Vratislavic nad Nisou.

Největší marmeládová soutěž ve střední Evropě Jamparáda odstartovala

Kunratice - Jamparáda je otevřena všem účastníkům ať už z ČR nebo ze zahraničí. Vzorky do soutěže je možno donést osobně, nebo zaslat poštou.

Nejlepší tvaroh v kraji vyrábí v sýrárně na kolečkách

Liberecký kraj - Liberecký kraj a agrární rada vyhlásily nositele značky Regionální potravina.

Rodiče se bojí inkluze, posílají děti na gymnázia

Liberec - Počet dětí, které z páté třídy odchází na víceletá gymnázia, stále roste. Podle názorů zástupců některých z nich je na vině panika šířící se kolem inkluze.

Liberecký mrakodrap slaví dnes čtyřicátiny

Liberecký kraj -  Současné sídlo Krajského úřadu je 11. nejvyšší budovou v ČR a nejvyšší dominantou Liberce. Stavba je vysoká 78 metrů a má 21 podlaží.

Zápachu v Rochlici ubude. Stížnosti na provoz Temperatioru zabraly

Liberec -  Hromadné stížnosti, petice, dopisy na všechny možné úřady. Lidé žijící v okolí závodu Temperatior v Liberci-Rochlici už roky bojují se zápachem, který se ze závodu line. „Bydlím v Kociánově ulici, hned nad závodem Temperatior v rodinném domku. S vedením firmy si dopisuji už dva roky a nyní to řeším s životním prostředím a hygienou. V létě se nedalo otevřít okno ani na 5 minut, natož si posedět venku na zahrádce," popisuje například Jana Stránská.

V libereckém Grand Hotelu Imperial představili první designové pokoje

Liberec - Je libo vanu přímo v pokoji, Ještěd nad postelí, nebo si chcete připadat jako filmová hvězda? Grand Hotel Imperial v Liberci otevírá osmnáct designových pokojů, které by podle jeho majitele Lukáše Pytlouna měly představovat jakousi galerii českého interiérového designu.

Koleje na Soukeňáku se propadají

Liberec - Záhada. U Paláce Dunaj na Soukenném náměstí se z neznámých důvodů propadají betonové panely, ve kterých jsou uložené tramvajové koleje.

AKTUALIZOVÁNO

Krátké zprávy z Liberecka

Liberecko - Liberecký deník přináší krátké zprávy. Dozvíte se například, jaké akce chystají pořadatelé na Čarodějnice.

Frýdlant se postará o nejmenší

Frýdlant - Město chce vyhovět velké poptávce rodičů po umístění malých dětí do mateřské školky.

Pravý kavalír je galantní k ženám a drží slovo

Liberec/GALERIE/ - Rozhovor s Mužem roku 2015 Jakubem Krausem o důležitosti budování osobní image, chování gentlemanů. O svém vítězství bude povídat na akci Cavalier klub 28. dubna.

Premiéru na veřejnosti zvládla bílá tygřata Zoo Liberec dobře

Liberec - Bílá tygřata už opustila porodnici. Chovatelům se podařilo přemístit je i s jejich matkou do vnitřní ubikace, kde je už o víkendu mohly obdivovat zástupy návštěvníků.

Odcházení. Radní Mastník funkci ustál

Liberec - Pro návrh Zuzany Kocumové, odvolat radního pro dopravu Vladimíra Mastníka, hlasovalo v tajné volbě jen pět zastupitelů. Většina ho podpořila.

To jsou hokejoví mistři České republiky 2016

Liberec - /PŘEHLED, ROZHOVOR/ Na mistrovském titulu Bílých Tygrů Liberec se podílelo 32 hokejistů a dále realizační tým a vedení klubu. Zde jsou jména, která zapsala liberecký hokej do historie extraligy.

Liberecký kraj se nebude soudit s Českými drahami o miliony

Liberec - Liberecký kraj se dál nebude soudit s Českými drahami o pokutu 26,9 milionu korun za služby, které kvalitou neodpovídaly uzavřeným smlouvám. Kraj proto v roce 2014 vyměřil pokutu a v závěru roku podal žalobu. Obě strany se na doporučení soudu dohodly na kompromisu. Dráhy by tak za chyby měly zaplatit jen 6,994 milionu korun. Krajští zastupitelé včera návrh smíru schválili.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.