TÉMA

SPORT / VOLEJBAL

OBRAZEM: Dukla získala volejbalový bronz! Karlovarsko porazila 3:0

Liberec - Dukla Liberec – Karlovarsko 3:0 (27, 20, 23). Liberečtí volejbalisté získali po loňském titulu tentokrát v extralize volejbalistů bronz. Karlovarsko porazilo v sérii 3:0.

Derby v Ústí? Musíme získat tři body, velí kouč Dukly Nekola

Severní Čechy – „Zápas v Ústí je pro nás důležitý. Chceme si vylepšit pozici pro play off co to půjde," říká trenér Michal Nekola, jehož Dukla je šestá.

Bez šance. Český mistr neurval v Itálii ani set

Liberec – Rzeszów dokázali přitlačit ke zdi, Civitanova už ale byla hodně nad jejich síly. Liberečtí volejbalisté neuhráli ve druhém utkání Ligy mistrů ani bod, ani set. Dukla prohrála v Itálii s největším favoritem skupiny 0:3 (21:25, 15:25 a 20:25).

Dukla byla jen krůček od volejbalové senzace

Liberec – Český volejbalový mistr z Liberce zaslouží absolutorium, polskému celku Resovia Rzeszów podlehl v úvodním duelu Ligy mistrů po 140 minutách 2:3 (-14, -16, 21, 23, -15) a po zápase sklidil potlesk více než dvou tisícovek domácích diváků, kteří skandovali: „Dukla, Dukla, Dukla!"

Extraliga bere zběsilé tempo

Liberec - Tři zápasy v osmi dnech, volejbalová extraliga nabrala zběsilé tempo. Oba její zástupce ze severu Čech navíc nyní čekají tripy do hal soupeřů mistrovská Dukla Liberec se ve 4. kole nejvyšší soutěže vydá do Kladna, SKV Ústí nad Labem sní o překvapení na palubovce budějovického Jihostroje. Oba duely začnou v 18:00.

Liberec slaví titul! Po hokejovém i volejbalový. Dukla ho obhájila

Brno/GALERIE, VIDEO/ – Fantazie! Liberec obhájil ve volejbalové extralize mistrovský titul, když šesté finále vyhrál po boji v Brně před rekordní návštěvou 5 556 diváků 3:1 na sety a celou sérii 4:2 na zápasy. Oslava senzačního triumfu Dukly mohla začít! Po hokejistech mají v Liberci další tuzemské šampiony.

Šok ve volejbalovém finále, Liberec prohrál 0:3

Brno, Liberec – Ruský bijec Sergej Andrianov využil hned první ze šesti mečbolů zápasu. S 22 body hrdina třetího finále dokončil nečekanou demolici úřadujícího obhájce titulu Dukly Liberec. Brno před diváckým rekordem 4 013 diváků zvítězilo za pouhých 79 minut 3:0 na sety (21, 23, 18).

Dukla udělala první krok do finále

Liberec /GALERIE/ - Favorizovaní volejbalisté Liberce (vpravo) a Českých Budějovic vstoupili vítězně do semifinále extraligového play off. Úřadující mistři z Liberce zdolali doma bez ztráty setu 3:0 Karlovarsko, nejlepší tým základní části České Budějovice porazil 3:1 Brno.

Trenér Dukly Michal Nekola: „Roli favorita v této sérii chceme rychle splnit"

Liberec - Liberečtí volejbalisté zahájí play off proti Příbrami.

Domácí Dukla a Brno prošly suverénně do finále

Liberec - /GALERIE/ V závěrečné fázi ČP volejbalistů si Liberec hladce poradil s Příbramí i Karlovarskem, Brňané senzačně vyřadili Jihostroj.

Stíhací jízda volejbalistů Dukly Liberec pokračuje

Liberec - V aktuální tabulce extraligy je liberecký mistrovský celek stále na 2. místě o bod za vedoucím Jihostrojem. Do konce zbývá šest kol.

Epilog Dukly v zemi volejbalových mistrů světa

Liberec - Liberec dnes zakončí své účinkování v Lize mistrů 2015/16 v polském Bełchatówě. Ve skupině skončí poslední, ale hodlá bojovat.

Volejbalové Lize mistrů zatím kralují Italové

Liberec - DUKLU LIBEREC čeká ve čtvrtek domácí loučení s nejprestižnější klubovou soutěží. Bez bodu jsou kromě ní zatím ještě slovinská Lublaň a také bulharská Dupnica.