VYBERTE SI REGION

Sport

1.12.2016

Liberec si pojistil čelo, výhru proti Boleslavi mu zajistil Vitásek

Liberec - Hokejisté Liberce si v předehrávce 26. kola extraligy upevnili první místo. Mladou Boleslav porazili 2:1 po prodloužení, když bod navíc trefil v 64. minutě Ondřej Vitásek. Proti svému čtvrtečnímu soupeři tak uspěli už podvanácté za sebou. Bílí Tygři mají v čele tabulky pětibodový náskok před druhým Třincem a třetí Kometou.

30.11.2016

Slovan pohár nehraje, zápas opět odložili

Liberec – Ani druhý pokus bohužel nevyšel. Osmifinále domácího poháru Mol Cupu mezi fotbalisty Táborska a prvoligového Slovanu Liberec byl ve středu v pravé poledne opět odložen. Už podruhé. Tentokrát kvůli nezpůsobilému terénu na stadionu v Sezimově Ústí, kde druholigový klub hraje domácí zápasy. Náhradní termín se hledá, zatím znám není.

30.11.2016

Ondřej Vitásek: Špička tabulky je o tvrdé práci. Budeme makat!

Liberec /ROZHOVOR/ – Další tři body. Další čisté konto. Tygři v úterní dohrávce 18. kola extraligy porazili chomutovské Piráty 2:0 a oslavují vítězství, díky němuž se po roce dostali na čelo tabulky! „Je to neuvěřitelně příjemné. Věřím, že tam vydržíme co nejdéle" řekl po závěrečné siréně první střelec střetnutí liberecký hrdina Ondřej Vitásek.

29.11.2016

Mistr rozhodl derby s Piráty během 124 sekund a vyšvihl se do čela!

Liberec – /GALERIE/ Liberecký výpadek neměl dlouhého trvání. Po porážce od hokejistů Litvínova, kteří Tygrům přerušili dvanáctizápasovou sérii úspěchů, se chtěl úřadující mistr vrátit na vítěznou vlnu, a to se povedlo.

29.11.2016

„Z konce série výher nesmíme mít těžkou hlavu," tvrdí Will

Liberec - Konec série. Tygři třináctou výhru v řadě nepřidali, skolil je opět Litvínov (1:2). Ten si výhru dokázal odnést z obou vzájemných zápasů aktuálního ročníku.

29.11.2016

Královnou triatlonu byla v Liberci vyhlášena Vendula Frintová

Liberec - Anketu Král triatlonu opanovala Vendula Frintová, která letos zajela mnoho skvělých výsledků v rámci seriálu mistrovství světa. „Když nezávodím, ráda spím," řekla Vendula. Potom předvedla, že je i velmi zdatná kuchařka, když upekla vynikající palačinky přímo na pódiu.

29.11.2016

Házenkáři vybojovali druhou výhru

LIBEREC HANDBALL včera odpoledne dosáhl na svoji druhou výhru v I. lize. V domácím prostředí haly ZŠ Dobiášova porazil v tabulce pátý Chodov 34:28, po poločase 17:14. Střelecky se dařilo libereckému Matyáši Burdovi, který zaznamenal dvanáct branek.

26.11.2016

Mistrovská Dukla se trápí. Pomůže polská posila Slawomir Stolc?

Liberec – Výbuch s Karlovarskem budou chtít volejbalisté Liberce odčinit v sobotu doma proti Ostravě (18.00).

24.11.2016

Liberec vyhrál nad Karabachem 3:0 a udržel naději na postup!

Liberec – /GALERIE/ Pět tisíc fanoušků na stadionu U Nisy začalo pár minut před devátou večerní jásat, hráči zvedli ruce nad hlavu a měnili si dresy s protihráči. Fotbalisté Liberce porazili doma Karabach nečekaně hladce 3:0 a v 5. kole základní skupiny Evropské ligy si připsali první výhru.

24.11.2016

Samurajská katana v judu

Liberec - V turnovské sportovní hale se konalo poslední kolo soutěže Samurajská katana v judu. Z oddílu Sakura judo Liberec se ho zúčastnilo 14 závodníků, kteří společně s dalšími 385 judisty bojovali o medaile.

24.11.2016

Willovi musíme zápas znepříjemnit, nabádá před zápasem s Libercem bek Štencel

Brno – Poprvé od letního přestupu do brněnské Komety se hokejový obránce Jan Štencel vrátil do Vítkovic, odkud na jih Moravy zamířil. Ani napodruhé se proti svému bývalému klubu nedočkal výhry.

24.11.2016

Trpišovský: Vůči fandům máme dluh

Liberec – Zápas poslední naděje. To je pro fotbalisty Liberce domácí souboj s Karabachem. Severočeši zatím vyválčili jediný bod, teď už ale musí zvítězit. Jinak mohou na postup do vyřazovací fáze Evropské ligy zapomenout.

23.11.2016

Další krach mistra. Liberecká Dukla prohrála s Karlovarskem 0:3

Karlovy Vary – Ani senzačně vybojovaný postup do základní skupiny Ligy mistrů nepřinesl extraligovou vzpruhu. Volejbalisté mistrovského Liberce nezvládli dohrávku 7. kola, na palubovce Karlovarska nezískali ani jeden bod a prohráli jasně 0:3 na sety. V domácí soutěži tak svěřenci trenéra Michala Nekoly stále čekají na první venkovní výhru.

22.11.2016

Bílí tygři natáhli sérii na jedenáct. Ve Zlíně vyhráli 5:0!

Zlín, Liberec – Spanilá jízda pokračuje. Rozjetí liberečtí Bílí Tygři se po úterním vítězství v dohrávce 7. kola přiblížili prvnímu místu tabulky hokejové extraligy na pouhý jeden bod! Na zlínském ledě přidali už jedenáctou výhru za sebou v základní hrací době. Tentokrát 5:0.

22.11.2016

Věřili jsme, že postoupíme. Ale strach tam byl, přiznal Václav Kopáček

Liberec, Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ – V téměř bezvýchodné situaci se ocitli volejbalisté Liberce, přesto se nevzdali. Ze zapeklité pozice se Dukláci vyhrabali a dosáhli na postup do Ligy mistrů.

21.11.2016

Zlej se(n) Liberec již vede soutěž!

Liberec - Po šesté vyhráli druholigoví futsalisté Liberce, a to znamená posun do čela tabulky! A dnes večer na extraligové Benago.

20.11.2016

Tygři jsou při chuti. Vyhráli podesáté v řadě!

Ostrava, Liberec - „Užívám si to, je radost za klukama chytat. Nechci machrovat, ale cítím se dobře, fakt skvěle," řekl liberecký hrdina Roman Will.

19.11.2016

Derby: Na jabloneckém stadionu se dařilo domácím

Jablonec n. N., Liberec – Nejen Stanislava Tecla vyprovázel potlesk fanoušků.

18.11.2016

Vítězný hattrick klubů zeseveru. Ale nervy to byly!

Litvínov, Liberec – Dlouho se zdálo, že vítězný prapor tří zástupců ze severu Čech podrží ve 22. kole hokejové extraligy pouze obhájce titulu z Liberce, který porazil doma pod Ještědem díky skvělému výkonu brankáře Romana Willa nebezpečný Hradec Králové 2:1. No, ale děly se věci a nakonec se zrodil fantastický severočeský hattrick!

18.11.2016

„Vše je otevřené," nepanikaří Nekola

Kokkola, Liberec - Finští Tygři rozcupovali Duklu. Nekola ale věří, že jeho tým doma Ligu mistrů vybojuje.

18.11.2016

Přidají Tygři devátý zářez?

Liberec - Spanilou jízdu mohou hokejisté Liberce vyšperkovat devátou výhrou v řadě. Mistrovští Tygři si dnes chtějí pochutnat i na Hradci (18.00), který pod Ještědem tři roky nevyhrál.

18.11.2016

Zlej se(n) Liberec připravil Mělníku první porážku v soutěži

Liberec - Nováček Zlej se(n) připravil lídrovi soutěže první porážku a navázal na čtvrté vítězství v řadě dalším. „Šest našich hráčů přijelo rovnou z velkého fotbalu a nadstandard podala celá útočná fáze, v čele se střelcem hattricku Bernátem," uvedl kapitán Liberce Pavel Bína.

17.11.2016

Finští Tygři rozcupovali Duklu. Trenér Michal Nekola ale věří v postup

Kokkola, Liberec – Tohle nevypadá dobře. Volejbalisté Liberec nezvládli úvodní bitvu s agresivními finskými Tygry o Ligu mistrů a účast v nejprestižnější klubové soutěži se jim vzdálila.

17.11.2016

Extraligové drama skončilo výhrou libereckých florbalistů v prodloužení

Liberec - FBC Liberec si v extraligovém utkání připsal s Bohemians dva body do tabulky, kde je na předposledním místě.

16.11.2016

Devět gólů v městském derby. Čtyři byly z penalt

Liberec - Městské derby ve fotbalové I. A třídě přineslo krásných devět branek a vítězství Ruprechtic, které v tabulce mají 18 bodů. Poražený Rapid zůstal na patnácti. Hrdinou derby, které se odehrálo na umělé trávě v Harcově, byl ruprechtický Michal Průcha, autor hattricku, když všechny branky docílil z pokutových kopů.

16.11.2016

Chrastavě se nedařilo a padla doma

Chrastava - Divizní nováček z Chrastavy podruhé inkasoval vysoký příděl branek, tentokrát od trutnovských fotbalistů, kteří byli zejména do poločasu viditelně lepším týmem.

16.11.2016

Český mistr jde na věc. Libereckou Duklu čeká boj o Ligu mistrů!

Liberec – Volejbalisté mistrovského Liberce ve středu ve Finsku zahájí boj o postup do Ligy mistrů. V cestě do základní skupiny stojí Tiikerit Kokkola, který se vyznačuje agresivní hrou.

13.11.2016

Tygři jsou hladoví. Další kořistí se stal Zlín.

Liberec – Po nešťastném osmifinálovém vyřazení z Ligy mistrů se liberečtí Bílí Tygři do svých soupeřů opět dokáží zakousnout a po cenném vítězství 2:1 v Třinci si doma smlsli i na Zlínu. Po vlažnější první třetině se domácí parta trenéra Filipa Pešána dokázala brankově prosadil ve druhé i třetí periodě a po zásluze slavila ve 20. extraligovém kole vítězství 4:0.

13.11.2016

Dukla nečekaně padla. Hladce 0:3

Liberec – Už třetí nezdar v šestém utkání si připsal na scéně volejbalové extraligy úřadující mistr z Liberce. Tentokrát nečekaně selhal doma. Dukla prohrála s Odolena Vodou 0:3 a v tabulce je až sedmá. Naposledy doma neuhrála ani set před více než třemi lety.

11.11.2016

Liberecký futsal je v poháru mezi čtyřmi top týmy. Vyřadil Spartu!

Liberec - Velký podíl na vyřazení ligového mužstva měl Josef Němec, který vstřelil hattrick a na dva góly přihrál.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.