Zlej se(n) nezachytil nástup

Plzeň, Liberec - Ve šlágru druhé futsalové ligy porazilo Jerigo Plzeň hosty z Liberce o šest branek.

7.2.2017

Futsal. Ilustrační foto. Foto: DENÍK/ Michal Pavlík

Domácí podali svůj nejlepší výkon v sezoně a k výhře je dotáhl Trnka třemi góly. Na druhé straně hattrick Žočka nebyl nic platný.

Jerigo Plzeň - Zlej se(n) Liberec 11:5 (6:3)
Plzeňským vyšel vstup do zápasu a po třech minutách vedla 3:0. "Chtěli jsme od začátku zalízt a bránit, ale první tři střely znamenaly tři góly v naší brance," smutnil zraněný kapitán Pavel Bína. Liberec opět doplatil na neúčast řady fotbalistů a opět je museli zastoupit junioři. Hosté snížili na 2:3 a Plzeň brzy nasbírala pět faulů. Šestý a každý další znamenají penaltu, ale Liberec nedokázal domácí k faulům nějak přimět.

"Za deset minut neudělali ani jeden faul a naše snažení bylo využito jediným gólem. Oni však tři další přidali," líčil Bína. V úvodu II. půle Liberec na Plzeň vlétl a snížil. Kontaktní branku sic vstřelil Knejzlík, ale nakonec nebyla uznána! Liberec nakonec začal hrát power-play, ale to není jeho silná stránka. To potvrdil i v tomto duelu. "Když jsme se dostali soupeři na dostřel, hned jsme inkasovali. Čím víc jsme chtěli, tím to bylo horší. Plzeň do čeho kopla, to jí vyšlo," dodal Bína.
Branky: 13., 33. a 36. Trnka, 4. a 18. Rous, 14. a 39. Šebek, 3. Vitouš, 5. Bendl, 29. Lenk, 40. Bendl – 12., 15. a 26. Žoček, 7. Benek, 33. Beneš. Liberec: Vogt – Vodička, Žoček, Knejzlík, M. Bína, Benek, Beneš, Kazda, Mečíř.

7.2.2017 VSTUP DO DISKUSE

Hnojte popelem

Několik stovek lidí si nenechalo ujít pálení čarodějnic u opavské „Sokolky“.

K Aréně se opět sletí čarodějnice

Z Lakatoše se stává žhavé zboží. Jak dlouho vydrží pod Ještědem?

Liberec – Co Dominik Lakatoš stihl za pouhé dvě sezony v seniorském hokeji, to někdo nedokázal ani za celou svou kariéru. Teprve dvacetiletý útočník hokejového Liberec už má ve své sbírce dva Prezidentské poháry, jeden titul a také stříbrnou medaili.

Náklaďáky převážely topný olej. Celníkům se podařilo zajistit nezdaněný náklad

Liberecký kraj – Tisíce litrů nezdaněného topného oleje skrývaly korby nákladních vozů mířících do Libereckého kraje z Německa. Celníkům se kontraband podařil odhalit při běžných kontrolách během uplynulých dvou týdnů.