Vysoká výhra libereckých házenkářek nad Chebem

Liberec - V devátém ligovém kole porazila liberecká Lokomotiva zaslouženě desátý celek tabulky. Od začátku utkání se liberecká děvčata ujala vedení, které postupně narůstalo až na konečných 31:18 (14:7).

12.11.2008

Házená. V modrém hráčky liberecké Lokomotivy. Foto: Deník/ Petr Šimr

V prvním poločase Libereckým vycházelo zakončení rychlých protiútoků, což umožnila dobře fungující obrana. Do druhého poločasu tak Liberec vstoupil se sedmibrankovým náskokem.

Do 20. minuty II. poločasu tento náskok domácí hráčky udržovaly a až v závěru soupeřkám z Chebu odskočily na větší brankový rozdíl.

Proti dvěma po sobě prohraných zápasech jsme se zlepšili v obranné fázi. Mohli jsme proto chodit do rychlých protiútoků a dosáhnout gólů. Také v samotném postupném útoku hrála děvčata téměř to, co se od nich očekávalo. Naše hra přinesla stále ještě dost technických chyb a nepřesností, které nás ve vyrovnaných zápasech, které nejsme schopni dotáhnout do vítězného konce, stojí cenné body,“ uvedl trenér Jan Houser.

Liberec a góly: Kračmanová 12, Havlíčková 8, Krnáčová 1, Novotná, Velová, Kuhnová, Houserová, Šteffanová 3, Jágrová 2, Raisová 1, Rezlerová 4, Křečková, Kuběnová .