Futsalový Zlej se(n) sice v úvodu soutěže v Chotěboři padl, ale v odvetě dokázal soupeři porážku vrátit. A Pavel Bernát ve 13. minutě utkání vstřelil svůj historicky stý gól ve druholigové soutěži. Vítanou posilou do libereckých řad byl Jiří Šisler, který se vrátil po zranění třísla.

Zlej se(n) Liberec -  Boca Chotěboř 6:4 (4:3)

Liberec zahájil jako favorit velice slibně a za třináct minut vedl 4:0. Zdálo se být zaděláno na debakl, ale laciný gól na 1:4 vrátil hosty do hry. Ti do konce poločasu stihli přidat další dvě trefy. Liberečtí však po přestávce proměnili z mnoha gólovek dvě a poté kontrolovali hru. „Jsme rádi, že jsme Chotěboři porážku vrátili, i když to z naší strany nebylo po futsalové stránce ono. Ale hra soupeře vůbec neodpovídá předposlednímu místu," uvedl kapitán Pavel Bína.

Branky: 9. a 26. Němec, 13. a 27. Bernát, 9. Šisler, 10. Klíma 16. Novotný, 18. Odvářka, 19. Klimeš, 35. Kratochvíl. Liberec: Lukeš (Plechatý) - Bína, Soběslav, Šisler, Klíma, Benek, Bernát, Knejzlík, Němec.