„Musím si vyřešit osobní záležitosti, možná bude jiná forma spolupráce,“ přiznal Pech. „Proto jsme se domluvili s Dušanem Hořínkem, který družstvo nyní povede,“ potvrdil manažer TU Jindřich Martinec. Uvidíme, jak se tato změna projeví ve hře Libereckých, které dnes mají silné soupeřky. Olymp těží z výtečného servisu, má totiž ve svém středu reprezentantky Vanžurovou a Kallistovou a jednu juniorskou – Kossanyiovou.

II. liga. Liberecké volejbalistky Lokomotivy nestačily v Plzni. V souboji třetího družstva tabulky II. ligy s druhým se po velmi dobrých výkonech radovaly Plzeňanky. Plzeň – Lokomotiva Liberec 3:0 (11, 23, 22) a 3:1 (17, –20, 17, 13). Proti Liberci předvedly domácí výborné výkony. Plzeňské byly v prvním zápase jednoznačně lepší, stále si udržovaly náskok a jasně zvítězily. Také začátek druhého duelu vyzněl pro domácí hráčky, které získaly první set. Liberec se snažil o odvetu, vyrovnal na 1:1, ale po prohraném třetím setu rezignoval.

Také volejbalisté Lokomotivy Liberec zklamali a prohráli v Karlových Varech dvakrát 0:3 - 21, 22, 18 a 24, 22, 15. Domácí hráli lépe než soupeř a nepustili Liberec do vedení. Tento obraz hry se až na jednu výjimku udržel celé utkání. Druhý zápas začal skvělým servisem Libereckých a najednou vedli o 7 bodů. Pak ale Vary zapnuly na plné obrátky a velkou bojovností i výrazně zlepšeným útokem set vyhrály 26:24, a tím pádem Liberec opět dostaly pod tlak.
V sobotu hrají v tělocvičně na Jablonecké ženy i muži Lokomotivy. Ženy od 11 a 15 hodin hostí Dobřichovice, muži od 9 a 13 hodin Ml. Boleslav.