Vedoucí Pampuch poprvé v okrese prohrál

Liberec - Dosud neporažený Pampuch team v okresním futsalovém přeboru premiérově prohrál. A dost ošklivě Yorku.

8.2.2013

PAMPUCH - YORKFoto: Deník/Petr Šimr

Greens Liberec B Avast! Liberecké Gazely 2:4 (1:1). Rezerva Greens chtěla s tímto neoblíbeným soupeřem konečně bodovat. Začala výborně, hned ve 3. minutě otevřel skóre po Pekařově akci Kuliš. Gazely ale rychlý nástup Greens zachytily a v 6. vyrovnal Moc. Druhý poločas začal náporem domácích, ovšem udeřilo z rychlého brejku na druhé straně, prosadil se kapitán Princ. O chvíli později sice Jílek dokázal vyrovnat, to ovšem bylo ze strany Greens vše. Osm minut před koncem strhl vedení na stranu Gazel Aleš Tomášek a ten samý hráč upravil v poslední minutě na konečných 4:2. Branky: Kuliš, Jílek Tomášek Aleš 2, Moc, Princ.

Pampuch team Liberec - York Liberec 1:6 (1:3). Pátý York, který se přibližuje k medailovým příčkám, chtěl být prvním mužstvem, který Pampuch dokáže porazit. Což se jim nakonec povedlo, hlavně díky povedenému vstupu do utkání. Ve 2. minutě otevřel skóre Preissler, v 8. na něj navázal Melichar a domácí rázem prohrávali 0:2. V 16. bylo ještě hůř, když se krásně prosadil Průšek. Abrahám sice dokázal v posledních vteřinách poločasu snížit na 1:3, ale to byl poslední zásah Pampuchu do černého. Ve druhé půli se snažil Pampuch o zvrat ve skóre, ovšem York si svůj náskok zkušeně hlídal a z rychlých brejků ještě třikrát udeřil. Pampuch tak poprvé prohrál a York potvrdil, že boj o medaile ještě nevzdal, čtyři branky zaznamenal Melichar. Branky: Abrahám Melichar 4, Průšek, Preissler.

FC Prašivky Liberec B - PRINTMAX 5:4 (2:1). Rezerva Prašivek nastoupila opět s pěti hráči do pole, ovšem chtěla navázat na dobré výkony z minulých zápasů. V cestě jim stál Printmax, který v posledních zápasech sbíral cenné body. V 9. minutě otevřel skóre zápasu Hodboď, ve 13. vyrovnal po hrubce brankáře Svinky Ašver.

V 18. se prosadil Radačovský a do kabin šly Prašivky s náskokem. Ve 36. Kleinbauer dokázal vyrovnat na 2:2. Domácí se ale nevzdali a o tři minuty později Kulhavý propálil Jurigu, ovšem právě brankář hostí po obdržené brance podnikl výlet na soupeřovu půlku a k překvapení všech dokázal slabou střelou vyrovnat na 3:3.

Konec patřil Prašivkám Vrtal nejprve z kroku netrefil prázdnou branku, aby pak o dvě minuty později vsítil vítěznou branku. Při hře bez brankáře se ještě do prázdné prosadil Radačovský a po něm na druhé straně i Jon se závěrečnou sirénou. Branky: Radačovský 2, Kulhavý, Hodboď, Vrtal Ašver, Juriga, Jon, Kleibauer.

Nord Servis Liberec 1993 - TTNF Liberec B 2:7 (0:6). Druhý Nord Servis, již vedl jen o skóre a navíc přivítal čtvrtou rezervu TTNF, která by jej v případě vítězství bodově dotáhla. Proto také do zápasu nastoupila s celou jednou čtyřkou z A mužstva a na hře to bylo znát. Hned ve 2. a 3. minutě se prosadil Bína. Domácí měli jen málo šancí, a když už se do nich dostali, tak je vychytal gólman Podolský. V 15. se navíc po akci do prázdné prosadil Volek a o další tři minuty opět Bína, který dovršil hattrick a hned po něm Neumann. Poločas z říše snů podtrhl šestou brankou Benek. Druhý poločas se tak dohrával více méně z povinnosti. Hosté hráli hlavně na krásu a domácí se snažili z každé šance korigovat výsledek, což se jim nakonec dvakrát povedlo díky Halamovi a Trojanovi. Branky: Halama, Trojan Bína 4, Volek, Neumann, Benek.

GRUPS C.F. -  Al- chajda Liberec 2:6 (1:2). Poslední Grups přivítali předposlední Al- chajdu a konečně doufali v bodový zisk. Na branku se čekalo až do 18. minuty, kdy otevřel skóre Pikous. O minutu později vyrovnal Ohera a gólem do šatny poslal do vedení Al- chajdu Jaroš. Ve II. poločase chtěli domácí prolomit černou sérii druhých poločasů, ovšem za hosty zvýšil vedení Tvrzník a hned po něm kapitán Meyer. Poté snížil Resl, ale na bodový zisk to nevypadalo. Což se nakonec i potvrdilo a další dvě branky přidali Tvrzník a Růžička. Branky: Pikous, Resl Tvrzník 2, Meyer, Ohera, Jaroš, Růžička.

Inter Interma Liberec B - Makro Liberec 3:7 (1:2). Rezerva Intermy přivítala třetí Makro a v případě vítězství mohlo Makro poskočit na druhé místo. V 10. minutě otevřel skóre Rumler, za domácí vyrovnal o pět minut později Zeman a Landyš nakonec zařídil ve 23. přesnou trefou poločasové vedení. Druhý poločas už tak vyrovnaný nebyl a Intermě pomalu docházely síly, čehož soupeř využil a nakonec zvítězil s přehledem 7:3, čtyři branky zaznamenal Rumler. Díky tomuto vítězství se Makro osamostatnilo na průběžném druhém místě tabulky a pokusí se ještě dostihnout vedoucí Pampuch. Branky: Zeman, Neumann, Varga Rumler 4, Landyš, Hájek, Andrš.

8.2.2013 VSTUP DO DISKUSE

Špílmachr Chrastavy je exligový Jiří Štajner.

Chrastava vyplenila Vysoké Mýto!

Soud se třemi muži, kteří jsou obžalovaní z vraždy Martina Říhy začal 29. března 2017. Zakladatel První pražské družstevní záložny zmizel před 13 lety a dlouhou dobu patřil k nejhledanějším Čechům v databázi Interpolu.
10

Tři muži jsou obžalováni z vraždy, hrozí jim 12 až 15 let nebo výjimečný trest

Okresní přebor: Rynoltice si vyšláply na vedoucí Český Dub

Liberecko /GALERIE/ - Jarní odvety okresního fotbalového přeboru začaly vzpourou slabých. Předposlední Rynoltice B nastřílely Českému Dubu na jeho hřišti bůra a Višňová si v souboji béček vyšlápla na Chrastavu. Tucet gólů padlo v libereckém derby Vesce a Vratislavic.