Veselo bylo naopak ve Stráži n. N., která zkazila postupové slavnosti Jablonci nad Jizerou a také v Nové Vsi, jenž porazila dobré Doksy. Hlavice B podlehla v Lomnici dost vysoko.

Nová Ves - Doksy
3:1 (2:0)

Oba celky myslely na útok, ale brankově se prosadili více domácí střelci. Ve 28. minutě nasadil Řezka jesle gólmanovi a pak Horoščák přešel přes tři hráče. Ves sice vedla, ale několikrát ji musel podržet svými zákroky brankář Zahradník, protože Doksy byly nebezpečné. Fotbalově vyrovnaný zápas ale potřetí gólově okořenili domácí, jmenovitě Slavík, který prostřelil vše. Až poté se ke slovu dostali hráči z Doks a angličanem snížili. V závěru byl za velkých ovací vystřídán brankář Zahradník a pak se spěchalo na oslavu 30. narozenin Pavla Bartůňka.

Branky: 28. Řezka, 31. Horoščák, 68. Slavík - 74. Jurčík. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:2. Diváků: 100. N. Ves: Zahradník (87. Kverka) - Vávra, Junek, Malaga, Vecko - Řezka, Novotný, Horoščák (68. Cušnir), Koprnický - Bartůněk, Kouba (60. Slavík).

Jablonec n. J. - Stráž n. N. 1:2 (1:0)

Poločas vyzněl podle not postupujících domácích a jejich početného publika. Jabloneček hrál velmi dobře, hosty přehrával zejména kvalitní kombinací. První domácí šanci hosté uhasili ve 13. minutě, ale ne tu druhou. Přihrávka šla z křídla na vápno, odkud ji hráč narazil Bílkovi a ten byl jistý - 1:0. Stráž se musela bránit, přesto Skalický ve 35. poslal hlavou míč na břevno. Ve II. poločase přidala Stráž na důrazu a zlepšila se. Bojovalo se vprostřed hřiště. Po akci Lodeho, který vyvezl míč, následné přihrávce Hruboňovi a jeho centru na Havlíčka bylo dorovnáno. Nakonec vyrovnaný duel rozhodl trestný kop z půlky, na který naskočil Herman dřív než obránce.

Branky: 18. Bílek - 61. Havlíček, 82. Herman. Rozhodčí: Rais, ŽK: 2:5. Diváků: 300. Stráž: Černý - Valášek, Jíra, Skalický, Klucho - Lode, Hruboň, Oberreiter, Havlíček - Herman (87. Žoček), Budský.

Skalice - Ruprechtice 7:0 (5:0)

Opticky vyrovnaný zápas rozhodla daleko lepší koncovka domácích, kterým vyšlo prakticky vše. A co jim nevyšlo, dorazil hostující Kudláček dvěma vlastenci. Skalice byla nebývale produktivní a již za necelých dvacet úvodních minut bylo rozhodnuto. Hosté sice měli několik brejků, jenže tragické a katastrofální chyby obrany je dokázaly hodně srazit. Domácí ve II. půlce trochu střelecky vyčpěli, přesto skóre navýšili, když navíc netrefili třikrát prázdnou branku.

Branky: 15. a 40. Satrapa, 35. Šturma, 6. a 80. vlastní, 20. Kazan, 60. Hlavinka. Rozhodčí: Bým, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Ruprechtice: Vykoukal - Škoda, Bernášek (65. Vojtíšek), Kudláček, Cihlář (46. Spudich) - Urban, Vrtal, Antoš, Pour - Kusebauch (75. Řepka), Čermák.

Lomnice – Hlavice B 4:1 (2:0)

Proti důrazně hrající obraně se Hlavice neuměla prosadit. Domácí útok byl velmi kvalitní a produktivní, protože ze čtyř šancí se urodily čtyři branky. Domácí se prosazovali zejména po centrech z křídel a zaslouženě vedli 2:0. Po přestávce sice Bulíř snížil, ale domácí přidali další dva přesné zářezy.

Branky: 12. a 55. Aster, 45. Pospíšil, 84. Košťák – 51. Bulíř. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 2:1. Diváků: 60. Hlavice: Suchý - Altman, Kovář, Hon, Hauer (60. Najman) - Hozák, Linhart, M. Kotrman, Košumberský - Bulíř, R. Kotrman (70. Rubáš).