Pohár sdruženářů: První závod vyhrál Rakušan

Harrachov – Rakušan Druml se stal vítězem včerejšího prvního závodu Kontinentálního poháru sdruženářů v Harrachově. Po skokanské části, kterou vyhrál Rus Panin (nakonec pátý) byl Druml na 8. místě.

22.1.2011

Skokanské můstky. Ilustrační snímek.Foto: DENÍK/ Ota Bartovský

Z našich závodníků byl ve skoku nejlepší Vodseďálek (7.), ale po běhu klesl na 25. místo. Mezi Čechy byl tak nejlepší Petr Kutal (rovněž z Dukly Liberec), který skončil patnáctý. Vedoucí muž celkové klasifikace Němec Riessle pokazil skok (29.) a nakonec doběhl jednadvacátý.

Výsledky: 1. Druml (Rak.) 24:25,5, 2. Fletcher (USA) -10,7, 3. Kjelbotn (Nor.) -11,7, …15. Kutal -1:18,6, 25. Vodseďálek -1:52,2, 28. Havránek -2:00,8, 41. Jančík -3:55,7, 45. T. Matura -4:31,1, 47. Daněk -4:52,0, 53. Vambera -6:17,1, 55. Kelnar (všichni ČR) -8:34,0.

Dnes je v Harrachově na programu druhý závod. Skoky na můstku HS 100 začínají v 10 hodin (zkušební kolo v 9), běh na 10 km ve 13.30.

Autor: Jaroslav Sedlák

22.1.2011 VSTUP DO DISKUSE

Hnojte popelem

Několik stovek lidí si nenechalo ujít pálení čarodějnic u opavské „Sokolky“.

K Aréně se opět sletí čarodějnice

Z Lakatoše se stává žhavé zboží. Jak dlouho vydrží pod Ještědem?

Liberec – Co Dominik Lakatoš stihl za pouhé dvě sezony v seniorském hokeji, to někdo nedokázal ani za celou svou kariéru. Teprve dvacetiletý útočník hokejového Liberec už má ve své sbírce dva Prezidentské poháry, jeden titul a také stříbrnou medaili.

Náklaďáky převážely topný olej. Celníkům se podařilo zajistit nezdaněný náklad

Liberecký kraj – Tisíce litrů nezdaněného topného oleje skrývaly korby nákladních vozů mířících do Libereckého kraje z Německa. Celníkům se kontraband podařil odhalit při běžných kontrolách během uplynulých dvou týdnů.