První příprava libereckých futsalistů nedopadla dobře

Litoměřice - Jen se třemi hráči z áčka a šesti juniory odehrál druholigový Liberec své první přátelské utkání v přípravě s účastníkem nejvyšší soutěže.

8.8.2017

Ilustrační foto.Foto: Jaroslav Appeltauer

„Proti nám čtyři nadstandardní Brazilci, takže jsme se jen bránili a občas šli do brejku," přiznal kapitán týmu Pavel Bína. Osm minut vydrželi Liberečtí i za pomocí dvou nastřelených tyčí odolávat tlaku, pak kapitulovali. Za převahy domácích bylo poločasových 6:0.

„Ve druhém poločase jsme po jejich prostřídání měli více brankových šancí. Vstřelili dva góly a benek navíc nedal penaltu. Oni byli samozřejmě individuálně lepší, ale pro naše mladé hráče to byla velmi dobrá škola, zkrátka úplně něco jiného,“ dodal Bína. Zlej se(n) začal s tréninky minulý týden a trénuje každou středu v míčovně Home Credit Areny.

Gardenline Litoměřice - FT Zlej se(n) Liberec 10:2 (6:0). Branky: 9., 10. a 14. Kubelka, 16. a 16. Lucas, 16. Rodrigo, 26. Hrdý, 28. Macháček, 35. Tichý, 36. Vagnao - 22. Benek, 36. Žižka. Liberec: Vogt (36. Dlask) - M. Bína, Žoček, P. Bína, M. Mečíř - Benek, Žižka, Kratochvíl, Baláž.

Ve středu 16. srpna hraje Zlej se(n) opět v Teplicích proti dalšímu týmu z extraligy - Svarogu.

8.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Chrastava má ze Zbuzan bod.
3

Gólman Chrastavy Zoul trefil tyč

Jak reklamovat koupený dům či byt

Filmovým návratům se letos moc nedaří

Studia Universal a Warner Bros. se pokusila oživit známé filmové hrdiny. Výsledkem jsou stamilionové ztráty.

Naboural mercedes a ujel

Liberec – Poškozený blatník a zadní nárazník. V takovém stavu našel svůj Mercedes Benz jeho majitel toto úterý.

Liberec nabral dech. "Hráli jsme výborně," chválil po výhře 3:0 kouč Trpišovský

Liberec – Liberec po parádním týmovém výkonu zvítězil ve 4. kole fotbalové ligy v Mladé Boleslavi jasně 3:0 a po domácí remíze s pražskou Spartou prokázal, že se s ním na prvoligové scéně musí vážně počítat!