NBL: Liberec je jen krok od kolapsu

Prostějov, Liberec - Pokud v pátek Liberec ve vlastní aréně silně favorizovaný Prostějov neporazí, skončí pro něj play off Národní basketbalové ligy už ve čtvrtfinále. V něm Kondoři po včerejší porážce 82:99 prohrávají v sérii na tři vítězství 1:2 na zápasy.

29.4.2009

Kondoři Liberec vs. BK Prostějov.Foto: Deník/Petr Šimr

„Tentokrát si Prostějov vítězství zasloužil. O vítězství se vlastně rozhodlo v první čtvrtině. Domácím se dařila střelba, nám ne. Párkrát jsme měli snahu se vrátit do zápasu, ale domácí opět přitlačili a nenechali si vítězství vzít. V mnohém dnešní zápas připomínal ten první. Byli jsme všude pozdě, jako bychom právě vystoupili z autobusu,“ řekl pro web basketbalové federace liberecký trenér Jan Slowiak.

Klíčový pro vývoj střetnutí byl už jeho začátek, neboť v úvodu 4. minuty domácí vedli po koši Staňka už 11:0! Osmnáct vteřin před závěrem první čtvrtiny upravil prostějovský tahoun Prášil už na 31:12… V dalším průběhu hosté bojovali, avšak Prostějov vedený kanonýrem Beechumem, jenž obstaral 26 bodů, si náskok udržoval.

Autor: Michal Novotný

29.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
KAROLÍNA KOLOMAZNÍKOVÁ Narodila se 19. června v liberecké porodnici mamince Ivetě Čukanové z Rozstání. Vážila 3,65 kg a měřila 51 cm.
10

Hlasujte pro nejhezčí miminko 25. týdne roku 2017

Autobusový dopravce. Ilustrační fotografie.

Problémy v dopravě v Libereckém kraji nekončí

Liberec – Bazén ze žulových kvádrů. Dnes polorozpadlý, dříve hojně navštěvovaný. Do opravy vany Lesního koupaliště zbývá už jen pár dní. Zatímco město má jasno, názory obyvatel se na veřejném projednávání o úpravách a vybavení koupaliště poněkud zvrhly.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Mladou mámu a její miminko po nehodě transportoval vrtulník

Janov n. N. – Žena jela bez řidičáku, se špatně upevněnou autosedačkou, proti miminku při čelním střetu s dalším vozem vystřelil airbag.

Přehrada bude v srpnu možná bez aut

Liberec – Jen pěší a cyklisté by se měli v srpnu dostat do ulice Zvolenské podél liberecké přehrady. Radní totiž schválili žádost o její uzavírku od hráze k začátku přehrady. Není to ale z důvodu opravy silnice, ale na přání lidí, říká vedení města.