VYBERTE SI REGION

NBL: Liberec je jen krok od kolapsu

Prostějov, Liberec - Pokud v pátek Liberec ve vlastní aréně silně favorizovaný Prostějov neporazí, skončí pro něj play off Národní basketbalové ligy už ve čtvrtfinále. V něm Kondoři po včerejší porážce 82:99 prohrávají v sérii na tři vítězství 1:2 na zápasy.

29.4.2009

Kondoři Liberec vs. BK Prostějov.Foto: Deník/Petr Šimr

„Tentokrát si Prostějov vítězství zasloužil. O vítězství se vlastně rozhodlo v první čtvrtině. Domácím se dařila střelba, nám ne. Párkrát jsme měli snahu se vrátit do zápasu, ale domácí opět přitlačili a nenechali si vítězství vzít. V mnohém dnešní zápas připomínal ten první. Byli jsme všude pozdě, jako bychom právě vystoupili z autobusu,“ řekl pro web basketbalové federace liberecký trenér Jan Slowiak.

Klíčový pro vývoj střetnutí byl už jeho začátek, neboť v úvodu 4. minuty domácí vedli po koši Staňka už 11:0! Osmnáct vteřin před závěrem první čtvrtiny upravil prostějovský tahoun Prášil už na 31:12… V dalším průběhu hosté bojovali, avšak Prostějov vedený kanonýrem Beechumem, jenž obstaral 26 bodů, si náskok udržoval.

Autor: Michal Novotný

29.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
  ZAČÍNÁME. Zleva Eva Koubovská, Michaela Kopáčková, na správné držení těla při cviku dohlíží trenérka Martina Daher. Vzadu zleva. Štěpánka Radostná, Veronika Šounová a Simona Šounová.
7

SERIÁL DENÍKU: Pustily se do boje s váhou. S odhodláním i humorem

Slovan Liberec. Ilustrační foto

Liberec získal z Plzně sedmnáctiletého útočníka Graiciara

Loni zemřelo při nehodách 19 lidí, je to nejméně za čtyři roky

Liberecký kraj - Bouralo se více, ale mrtvých je méně. Policie zveřejnila statistiky, z nichž vyplývá, že loni zahynulo na silnicích Libereckého kraje nejméně lidí od roku 2012.

Po pohřešované dívce z Ústí se pátrá i v schengenském prostoru

Ústí nad Labem - Policie stále neúspěšně pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Dítě je nezvěstné pravděpodobně od 11. ledna. Policie dívku hledá nejen v celé České republice, ale i v schengenském prostoru.

Areál ve Vesci hledá obsluhu pro občerstvení

Liberecký kraj - Čerstvě upravená stopa, večerní lyžování na dvoukilometrovém okruhu. To spolu s dostatkem přírodního sněhu nabízí běžecký areál v Liberci Vesci.