Sedm závodníků spolu s trenérkou Jaroslavou Nýčovou vyrazilo na Litvínovský pohár. Jedná se vlastně o čtyřboj, kdy každý plavec startuje ve stovkách všemi čtyřmi způsoby a pro nejlepších šest v jednotlivých kategoriích je připraveno finále na 200 m polohový závod. Až do něj se probojovali v kategorii 10letých Adam Bednář a mezi 11 a 12letými Jan Dlouhý. Oba shodně obsadili finálové 5. místo. Bednář ještě přidal 3. místo na 100 m prsa.

Nejlepší umístění dalších závodníků Slavie: P. Prchlík 4. místo 100 m znak (dorost a st.), J. Dlouhý 5. místo 100 m znak (11 - 12letí), A. Bartoš 8. místo 100 m prsa (dorost a st.), E. Kořínková 9. místo 100 m motýlek (10letí), T. Zítko 12. místo 100 m volný způsob (13 - 14letí) a ve stejné kategorii J. Čížek 13. místo 100 m znak. Soupeři libereckých závodníků byli mimo plavců dvanácti českých klubů i závodníci ze dvou klubů z Německa.

Pohár Luna v Lounech byl další prověrkou plavecké přípravy. Z šesti závodníků se tentokrát na stupně vítězů postavila pouze Michaela Železná, která v kategorii dorostu a starších získala druhé místo na 200 m volný způsob (2:36,5). V konkurenci závodníků dalších osmnácti klubů celé republiky byla umístění dalších závodníků následující: P. Prchlík 6. místo 200 m volný způsob (dorost a st.), v kategorii 13 a 14letých shodně 7. místa obsadili Zítko 100 m znak a J. Čížek 50 m znak. D. Michoň byl devátý na 50 m prsa a J. Dlouhý sedmý na100 m prsa mezi 11 a 12letými.

Následovaly Oblastní přebory, které jsou pro žákovské kategorie povinně kvalifikačními pro mistrovství republiky. Jedenáctiletí a mladší závodili v Litvínově a 3. místo na 800 m volný způsob časem 13:50,1 min. získala Markéta Ouzká. Kořínková byla pátá na 100 m motýl, Pfannenstiel obsadil 8. místo na 200 m prsa, Filipi 9. místo na 50 m motýl a Broschinski třinácté na 100 m prsa.

Dvanáctiletí a starší závodili v Litoměřicích a zde se již všech šest zástupců Slavie dokázalo probojovat mezi nejlepší trojici. V kategorii dorostu a starších Petr Prchlík vyplaval dvakrát prvenství na 100 a 200 m znak, 2. místo na 400 m volný způsob a 3. místo na 1500 m volný způsob. Michaela Železná byla celkem čtyřikrát druhá - na 100 a 200 m motýl, 400 m polohový závod a 800 m volný způsob. K tomu přidala dvě 3. místa na 200 m znak a 400 m volný způsob.

Aleš Bartoš byl druhý na 1500 m volný způsob a dvakrát třetí (400 m volný způsob a polohový závod). Mezi 12letými zvítězila Dominika Zemlerová na 400 m polohový závod a přidala dvě 2. místa na 200 m polohový závod a 400 m volný způsob a ještě tři 3. místa: 100 m polohový závod, 200 m znak a 800 m volný způsob. Třináctiletý Jan Čížek doplaval třetí na 400 m polohový závod a mezi 14letými Tomáš Zítko získal 2. místo na 1500 m volný způsob.