Kondorům vyšel závěr utkání

Liberec - Domácí hráči se v zápase hodně nadřeli, přesto si mohli nakonec připsat plný bodový zisk. Ale nic snadného to nebylo. Kondorům pomohl navrátilec z Ústí nad Labem Matúš Kuchálik, který odehrál 13 minut. Zápas byl posledním v sezoně pro Jakuba Hojdara a Štěpána Martínka, kteří míří za studiem do Španělska.

16.1.2012

KONDOŘI ZABODOVALI V HALE KORT. S míčem je vlevo domácí Kondor David Šírek, kterého brání benešovský Viktor Cvek.Foto: Deník/ Vít Černý

Úvod utkání vyzněl dost překvapivě pro hosty, kteří domácí dokonale zaskočili skvělou obranou, doskokem i produktivitou, takže první čtvrtinu vyhráli o jedenáct bodů. Po důrazné domluvě v přestávce přidali Kondoři na pohybu, zpestřili útoky a hlavně zpřesnili střelbu. Přesto v poločase prohrávali o pět bodů.

Po poločase pokračoval Liberec ve zlepšování herního projevu a třetí čtvrtinu vyhrál 17:11, čímž se dostal do vedení. Poslední čtvrtina slibovala vyrovnaný boj, jednobodový náskok domácích neznamenal žádnou výhodu. To se okamžitě potvrdilo brzkým vedením hostů. Liberec ale opět prokázal kvalitu letošní sestavy, skóre srovnal, dokonce si vytvořil vedení deseti bodů.

Jenže hostující Jakub Velenský svůj tým vyhecoval a Benešov se dokázal dotáhnout na tři body. Do konce utkání zbývalo 37 sekund a zápas nebyl zdaleka rozhodnut. Poté přišla krásná trojka domácího Jakuba Hojdara. Tím byl nápor hostí zlomen a Kondoři nakonec vyhráli o sedm bodů.

Body: Honzák 14, Příhonský 13, Němeček 10, Hojdar 8, Pastyřík 6, Nemčok 4, Šírek 4, Martínek 3, Kuchálik 2, Bárta Velenský 20, Sariat 9, Cvek 8. TH: 16/11:10/8, fauly: 16:15, trojky: 3:5.
16.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

Mladou mámu a její miminko po nehodě transportoval vrtulník

Harcovská přehrada v Liberci.

Přehrada bude v srpnu možná bez aut

Hasiči vyjeli kvůli bouřce k desítkám událostí

Liberecký kraj – Silný vítr lámal stromy. Živly ukázaly největší sílu na Českolipsku a Jilemnicku.

Problém mezi nemocnicemi má vyřešit superaliance

Liberecký kraj – Společné memorandum má představovat fungující uskupení zdravotnických zařízení ve vlastnictví Libereckého kraje. Tedy Krajské nemocnice v Liberci a Nemocnice s poliklinikou v České Lípě. V platnost má vstoupit příští měsíc.

Začíná Tulifest. Vítěze čeká Benátská!

Liberec – Už po čtvrté odstartuje v pátek 23. června v Liberci přehlídka začínajících hudebníků s handicapem i bez něj Tulifest 2017. Zúčastní se jí sólisté i kapely všech žánrů a všech věkových kategorií.

Liberec - Umakart, věžák, lodžie. Unikátní výstava mapuje historii libereckých sídlišť.