Jacpot Cup zná vítěze

Dobroměřice - Seriálový turnaj Jacpot Cup 2015/2016 v elektronických šipkách vyvrcholil v Dobroměřicích. Oba turnaje mužů (147 účastníků) i žen (41) byly nadstandardně obsazené, jelikož se sešli hráči Ústeckého i Libereckého kraje. Hrál se dvojitý krajský master.

3.6.2016

Seriálový turnaj Jacpot Cup 2015/2016 v elektronických šipkách vyvrcholil v Dobroměřicích. Foto: Jiří Minařík

V turnaji mužů se do finále probojovali hráči, kteří určitě budou ozdobou blížícího se evropského šampionátu v Chorvatsku. Po velmi vyrovnané hře byl nejlepší Zdeněk Lacina (Mexiko Chomutov), jenž ve finále porazil Martina Popelku (40+ Trutnov). Třetí skončil Vlastimil Šír (Dexterous Krasný Les).

V turnaji žen se do finále probojovala česká reprezentantka Marcela Rajmanová (Lucky Smajlíci Liberec), která porazila Kateřinu Jindrovou (Hrozen Ploskovice) a zúročila tak svoji tréninkovou píli před mistrovstvím Evropy v Chorvatsku. Bronzová byla Jana Semencová (Pijonýři Litvínov), pro kterou to bylo jen potvrzením její letošní formy.

O den dříve se v Dobroměřicích vyhlašovala ligová sezona družstev, která se v jednotlivých ligových úrovní umístila na 1. až 3. Místě. Pro hráče, kteří přijeli, byl zároveň připraven turnaj losovaných dvojic a turnaj jednotlivců. Mezi nimi jasně kraloval Jindřich Kropáček z Fofr teamu Duchcov, v turnaji dvojic zvítězil stejný hráč s Miloslavem Hanzlíkem (Mini sportbar Nový Bor).

Autor: Vlastimil Novotný

3.6.2016 VSTUP DO DISKUSE

V utkání 7. kola hokejové extraligy Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov, které se hrálo v Home Credit areně, svádí souboj domácí Michal Bulíř (vpravo) a chomutovský Juraj Valach.

Derby severu mělo říz! Chomutov je po vítězství zpět v čele extraligy

Nový železniční koridor

Za 35 minut vlakem z Liberce do Prahy. Utopie, nebo realita?

Na zloděje čekalo překvapení. Ve voze spal jeho majitel

Liberec – Velké překvapení zažil zloděj, který se pokoušel vloupat do dodávky zaparkované na parkovišti v ulici Doubská.

Liberecký veterán Vágner je mistrem Rakouska

Liberec – Milan Vágner z Judoclubu Liberec se stal veteránským mistrem Rakouska v judu.

Knižní recenze: Jsem romantik, ale léčím se

S Gaelem se rozejde jeho přítelkyně, o které si myslel, že je pravou láskou. Ještě ke všemu ho opustí kvůli jeho nejlepšímu kamarádovi, a aby toho nebylo málo, jeho rodiče se rozvádějí. Trochu moc na mladou romantickou duši…