Dukla na hvězdný Belchatów neměla

Liberec - Český volejbalový mistr z Liberce vstoupil do Ligy mistrů jasnou domácí porážkou 0:3 od polského giganta.

6.11.2015

VOLEJBAL. Dukla Liberec.Foto: Samuel Nagy

Volejbalisté liberecké Dukly prohráli ve svém prvním utkání v Lize mistrů s polským Belchatówem jasně 0:3. Domácí potrápili favorita skupiny E i celé soutěže jen ve druhé sadě, než podlehli 16:25, 22:25 a 19:25.

Ze začátku byl cítit respekt domácích ze silného soupeře a první bod získali až při čtvrté rozehře. Náskok polského týmu rychle narůstal a potvrzovala se individuální kvalita kádru Belchatówa. V hokejové hale se Liberečtí snažili riskovat podání více, než jsou zvyklí, a často chybovali. O set přišli bez většího odporu.

Ve druhém setu zahrála Dukla první úspěšný blok, chytla se a méně chybovala. Dlouho se držela ve hře a vedla 16:14. Hvězdný Wlazly pomohl osminásobnému polskému mistrovi rychle srovnat a koncovku si favorit pohlídal. Ve třetím setu se znovu projevil rychlejší a důraznější útok Belchatówa. Liberec prohrával už o devět bodů.

Druhý zápas čeká Duklu 17. listopadu v belgickém Roeselare, které už ve středu prohrálo s italským celkem Lube Civitanova 1:3.

Autor: ČTK

6.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
Na oblíbených trasách motorkářů v Libereckém kraji si na jezdce v jedné stopě v neděli posvítili policisté. Rozsáhlé kontroly probíhaly také v Dubé-Deštné na Českolipsku.
13

Jiří Kajínek, odsouzený vrah, míří 23. května po 23 letech na svobodu z věznice v Rýnovicích v Jablonci nad Nisou díky milosti, kterou mu udělil prezident Miloš Zeman.

Nejde mi ani brečet, jak jsem šťastná, říká Kajínkova kamarádka

Motorkáři se v Sosnové učí přežít

Sosnová - Motorkáři na silnici patří k nejzranitelnějším a zřejmě to dobře vědí.

Tipy pro miniaturní zahradu

Chcete zahradničit, ale vaše zahrádka je o velikosti poštovní známky? Je to místečko někde u plotu vnitrobloku nebo třeba vetknuté do zahrádkářské kolonie na pozemku úzkém jak pentle? Nevadí. I tam se dá pěstovat.