Jablonec - Lokomotiva Liberec 51:69 (11:19, 24:42, 36:51)

Navíc skončila Petra Kvítková, která se věnuje státnicím a následně bude mimo republiku. „Věděli jsme, že Jablonec nás může potrápit bojovností, elánem s podporou diváků. Ale kromě chvilkového výpadku ve třetí čtvrtině jsme zápas v pohodě zvládli," potvrdil trenér Pavel Richtr.

Liberecké si hned od začátku vytvořily desetibodový náskok a hrály dobře. Ve druhé čtvrtce Lokomotiva bodový rozdíl navýšila až na dvacet. Po poločase se střelecky přestalo dařit oběma celkům, takže Liberec tento úsek prohrál 9:12. Proto Jablonec ještě v úvodu poslední čtvrtiny trochu kousal, ale Liberecké náskok neprohýřily a zaslouženě zápas dotáhly do vítězného konce bez větších problémů. „Největšími tahouny byly Nehasilová, která nastřílela nejvíc bodů, bodově se rovněž prosadila loňská dorostenka Poživilová 14 body a také herně Choutková," dodal trenér Richtr.

Body: Kalinová 12, Ondrášiková 8, Jaceňková 8 - Nehasilová 17, Poživilová 14, Choutková 11, Patzaková 8, S. Prchalová 5, Vondráčková 4, Hladká 3, Ašenbrenerová 3, Tomková 2, Krejbichová 2. TH: 20/11:18/11, fauly: 15:21, trojky: 4:0.