Crazy Girls Liberec FBS - Olomouc 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Liberec začal aktivně a při prvním střídání prověřila Dostalíková hostující brankářku. Až na konci 14. minuty se střelou z první trefila Lochmannová a otevřela skóre zápasu.

Jak nastoupil Liberec do první části, tak podobně aktivní začátek byl i na začátku druhé třetiny. Ovšem s rozdílem, že po nahrávce Koníčkové se trefila Leierová a zvýšila na 2:0. To bylo z gólové stránky vše.

Crazy Girls Liberec předváděly krásné akce, ale střely si bohužel nenašly cestu za záda olomoucké brankářky Doubkové. Mnoho střel vyslala na bránu i kapitánka Kabeláková, ale v tomto utkání se je z větší míry nedařilo umístit.

Velkou příležitost ke vstřelení branky měla Leierová při přesilové hře, ale míček jí v poslední chvíli sjel z čepele. Jeden gól přidaly liberecké florbalistky ještě ve třetí části, kdy se po krásné akci trefila Mlejnková.

Branky: 14. Lochmannová (Kabeláková), 21. Leierová (Koníčková), 46. Mlejnková (Paulovičová). Vyloučení: 0:2.