VYBERTE SI REGION

Crazy: Škoda bodu v nájezdech

Liberec - Florbalová extraliga/ Crazy Girls Liberec Elite Praha 2:3 po nájezdech (0:1, 2:1, 0:0, 0:0).

27.1.2016

PŘED BRANKOU ELITE. Gólmanka Elite Praha Martina Gécová je cloněná libereckou útočnicí Marcelou Urbanovou. Autor: Deník/ Miloslav Cihlář

Souboj celků ze středu extraligové tabulky florbalu žen vyhrála štika letošní sezóny, když měla štěstí v samostatných nájezdech. Liberecké tak mají z domácího prostředí bod. Crazy Girls jsou sedmé, soupeřky je předstihly na 6. místo právě o ten jeden bonusový bod, získaný z nájezdů.

Ve vyrovnaném utkání byly šance na obou stranách, přesto se do vedení dostaly Pražanky Radovou. Svěřenky Lenky Bartošové dokázaly reagovat na samém začátku II. třetiny Loudovou. Elite však po pěti minutách šly opět do vedení, které v závěru třetiny vymazala Klára Leierová. Ve třetí třetině se hra výrazně zrychlila a hráčky přitvrdily. Víc šancí mělo Elite, naštěstí pro Crazyny je nevyužilo. O vyrovnanosti utkání svědčí i fakt, že gól nepadl ani v prodloužení. Rozhodovaly nájezdy, které ovládlo Elite Praha navzdory výbornému výkonu brankářky Klabanové v celém utkání. Bonusový bod hostům zařídila jejich kapitánka Tereza Chvátalová.

Branky: 21. Loudová, 38. Leierová 11. Radová, 26. Miklíková, Chvátalová. Vyloučení: 1:1, bez využití. Zásahy brankářek: Klabanová 26 Gécová 16.

V sobotu 30. ledna zajíždí Liberec k dalšímu extraligovému duelu do Olomouce.

27.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Kamiony blokují Frýdlantsko

Frýdlant - Co by se stalo, kdyby kamiony ucpaly z obou stran Albrechtický kopec? Situace, kterou nechce nikdo zažít. Ve skutečnosti k ní není na Frýdlantsku daleko.

Do veseckého areálu se v sobotu přižene pouštní bouře

Liberec - Čtvrt století od slavné vojenské operace Pouštní bouře, při které byl Kuvajt osvobozen od iráckých okupantů, si připomenou návštěvníci veseckého areálu v Liberci už tuto sobotu.

Ukradli poníka z Babylonu a další krátké zprávy

Liberecko - Město ušetří za energie, na polích je ještě čtvrtina úrody, ZOO se představí před radnicí, policie řeší ukradeného poníka. Čtěte krátké zprávy z Liberecka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.