I tak je však vzhledem k omlazení družstva postup do semifinále úspěchem a pokud skončí druhá série mezi Děkankou a Olomoucí podle očekávání, budou libereckým Crazynám patřit nejhůře bronzové medaile.

V sobotním prvním semifinálovém zápase Liberečanky prohrály v Praze 4:7, když velký vliv na konečný výsledek měla nevydařená první třetina. Po ní totiž celek hostů prohrával 0:4.

V neděli večer byly opět úspěšnější hráčky Bohemians, které vyhrály 6:3 a o výsledku tentokrát pro změnu rozhodovala až poslední třetina. V prvních dvou Crazy Girls držely krok. Bohemians sice dostala do dvoubrankového vedení Szotkowská, ale stav otočily Nesměráková a dvěma góly Koníčková, když mezitím domácí Szotkowská a Kohutová trefily tyčku. Pražanky ale strhly výhru na svou stranu, když skórovaly dvakrát Křížová, jednou Klusáčková a Szotkowská, která dovršila hattrick.

Semifinále play off, 2. utkání: FbŠ Bohemians Praha - FBC Liberec Crazy Girls 6:3 (2:1, 1:2, 3:0). Branky: 1., 7. a 53. Szotkowská, 34. a 47. Křížová, 46. Klusáčková - 22. a 31. Koníčková, 14. Nesměráková. Stav série: 2:0.

V druhé semifinálové sérii je průběh ještě daleko jednoznačnější. Obhájkyně titulu, hráčky CON INVEST Děkanka Praha, v prvních dvou duelech deklasovaly FbŠ VALOZ Olomouc dvoucifernými výhrami 10:0 a 13:1.

Pokud se libereckému družstvu nepodaří zvrat, bude se tedy zřejmě hrát pražské finále. Pro Crazyny by tím pádem skončila sezona, protože o 3. místo se nehraje.

Třetí utkání semifinále play off mezi FBC Liberec Crazy Girls a EVVA FbŠ Bohemians Praha se uskuteční tuto sobotu 5. dubna 2008 od 13.00 hodin v hale Dukly v Jeronýmově ulici. V případě výhry Liberce by se konal čtvrtý zápas v neděli 6. dubna od 14.00 hodin, opět ve sportovní hale Dukly.