Liberec B– Super Stars Most 5:3. Do utkání vstoupilo liberecké družstvo sjednou prohrou skrečí ve čtyřhře žen, protože ji nemohlo postavit. Po snadných výhrách ve smíšené čtyřhře Dohnala sNejedlovou nad Krocem sPokornou 2:0 (21:12, 21:13) a druhé čtyřhře mužů Hypše se Šírem nad Čapkem sNěmečkem 2:0 (21:12, 21:9) vedl Liberec 2:1 na zápasy. Bohužel poté Liberečtí překvapivě prohráli první čtyřhru mužů. Dohnal sHůlou si neporadili sKrocem a Richtrem a prohráli 1:2 (19:21, 21:18, 15:21). Stav utkání před dvouhrami byl srovnaný na 2:2. Vdalším zápase dvouhry žen Jana Nejedlová nastupovala sobavami, protože poslední zápas se svoji mosteckou soupeřkou Jeřichovou prohrála. Jana, ale hrála spřehledem a až na koncovku prvního setu si po celý zápas držela pod kontrolou a vyhrála 2:0 (21:19, 21:14). Hypš si celkem snadno poradil sNěmečkem 2:0 iKarel Hůla ve svém zápase sČapkem bodoval a vyhrál 2:0. Vposledním zápase Milan Šír proti posile zBenátek nad Jizerou Richtrovi bojoval jako lev, ale vkoncovce třetího setu mu došly síly a prohrál1:2.

Liberec B– Baník Most B 6:2. Utkání se vyvíjelo podobně jako první. Jen ve smíšené čtyřhře Dohnal sNejedlovou museli osvé vítězství bojovat ve třech setech sdvojicí Hofman, Doušová, ale nakonec zvítězili 2:1 (16:21, 21:15, 21:18). Pohodovou výhrou 2:0 druhé čtyřhry mužů páru Hypš, Šír šlo liberecké družstvo do vedení 2:1. Bohužel se opět nedařilo páru Dohnal, Hůla, který prohrál ve třech setech spárem Hofman, Syrový (10:21, 21:18, 18:21). Bylo 2:2, ale pak všechny dvouhry Liberec spřehledem na dva sety vyhrálo.

Liberec B tak vyhrál základní část oblastního přeboru a stal se pořadatelem finálového turnaje play–off, který se bude konat 5.dubna vLiberci vhale TU na Harcově.