Celý první poločas Tango vedlo až o čtyři branky. V samém závěru se Mapě podařilo snížit stav na dvě branky. Začátek II. poločasu se Mapě podařilo vyrovnat na 7:7, ale Tango dvěma rychlými góly zvýšilo svůj náskok. V poslední minutě hosté vedli již o pět branek, v závěru se Mapě podařilo výsledek alespoň kosmeticky upravit.

Jablonecký Legnex přivítal rezervu Dalmachu. Ve slušně hraném utkání po celý poločas hosté vedli, po změně stran Legnex během čtyř minut třemi brankami stav otočil na 7:5. O minutu později Palounek snížil na 7:6, ale domácí si již vítězství nenechali vzít a zvítězili 9:7.

V utkání libereckých mužstev Alexu a Yorku byl mírným favoritem domácí Alex, ale začátek utkání tomu nenasvědčoval, i když se domácí ujali vedení zásluhou Františka Vacka. Hosté dvěma brankami průběh prvního poločasu otočili, v závěru Alex vyrovnal. Ve druhém poločase již domácí dominovali a pěti brankami završili výsledek na konečných 7:2 pro Alex.

Liberecký Greens se utkal s nováčkem z jabloneckého JASIP. Po poločase 2:2 se Greens dostalo do vedení a vítězstvím 8:4 si připsali další tři body. Na prvním místě je bez ztráty bodu Legnex, zatím poslední příčku okupuje bez bodu Mapa.

Výsledky 5. kola:

Mapa Česká Lípa - Tango Liberec 13:15 (5:7). Branky: Jirák 5, Brenn 3, Pobjecký 3, Urban 2 – Bína 5, Tonev 5, Horoščák 4, Dvořák.
Legnex Jablonec - Dalmach Turnov B 9:7 (4:5). Branky: Řeháček 4, Brodský 2, Selinger 2, Bursa – Palounek 3, Prokopec, Kučírek, Šafář, Nezdara.
Alex Liberec - York Liberec 7:2 (2:2). Branky: Schovanec 2, Havlíček 2, F. Vacek 2, Trnka – Hájek, Starý.
Greens Liberec - JASIP Jablonec 8:4 (2:2). Branky: Jirouš 3, Hubka 3, Gregor, Petr Holec - Neugebauer 2, Černý, Sedlmajer.