Ženy Slovanu nedaly ani gól

BRNO - Hráčky Slovanu Liberec byly odhodlány poprat se o body a zachovat si 5. místo ligové tabulky.

6.11.2007

NIKOLA KOTKOVÁ. Hráčka Slovanu je vlevo. Foto: DENÍK/Bartovský Ota

První půli odehrály ženy Liberce takticky velmi dobře a nepustily domácí do žádných šancí, i když nápor Brna ke konci poločasu byl znatelný.

Druhý poločas začaly lépe liberecké a dostávaly domácí pod tlak. V 56. však nahrávka od rohového praporku prošla bez povšimnutí celým vápnem až na zadní tyč, kde nekrytá domácí Florková bez problémů poslala balón do sítě 1:0. Liberecké hráčky bojovaly dál a jejich tlak se stupňoval, v 63. mohla Ubiasová srovnat, trefila ale jen brankářku. Domácí hráčky vycítily, že jim hrozí vyrovnání, a tak schovaly náhradní míče a začaly se zakopáváním a poleháváním, což jim rozhodčí tolerovala. V 70. přišla největší šance libereckých, když stoperce utekla Boušková a šla sama na branku. Jenže zvolila přehození brankářky, ale ta dokázala střelu zneškodnit. Zbytek zápasu domácí rozkouskovaly a jednobrankový náskok uhájily. „Naše hrály velmi dobře takticky a poctivě makaly, určitě si zasloužily aspoň bod. Škoda té chyby obrany i těch našich dvou gólovek, ale to je fotbal…,“ nechal se slyšet manažer Antonín Lukač.

Liberec: Proboštová - Prokopová, Kovářová, Hušková, Pichrtová - Bistiaková (76. Hamplová), Ubiasová, Kotková, Filingerová - Boušková, Nováková.

6.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová.
DOTYK.CZ
9

Lžete a zase lžete, pronesla Valachová a pak se rozplakala

Hrací automaty. Ilustrační snímek.

Automaty mi zničily život, říká gambler

Každý má právo na svých pět prstů, říkají dnes ve Vysokém

Vysoké nad Jizerou - /GALERIE/ Peníze na nový aparát, díky němuž mohou operovat velmi těžké vrozené vady prstů, dostala nemocnice od Kapky naděje. První pacient je po operaci.

V Chrudimi operovali hokejistu Jána Lašáka. Cítí se skvěle

Chrudim – Bývalý brankář Bílých Tygrů Ján Lašák podstoupil operaci kolene.

V Libereckém kraji přibylo v prvních měsících nejvíce turistů

Liberecký kraj – První tři měsíce tohoto roku přilákaly do Libereckého kraje rekordní počet návštěvníků. Důvodem byla zejména úspěšná zimní a lyžařská sezóna.

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Manželé stojí před rozhodnutím, zda koupit byt. Bojí se totiž, že se jim do jedné místnosti nemůže vejít kuchyň, jídelní kout i obývák. Od toho je tu naše designérka Bára, která ukáže, že i na malém prostoru lze skloubit více funkcí.