VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HRÁDEK NAD NISOU

Policisté spoutali popáleného muže, byl agresivní a ubližoval si

Hrádek nad Nisou /FOTOGALERIE/ – Popáleninami prvního a druhého stupně zhruba na dvaceti procentech mužského těla a s policejními pouty na rukách skončil sobotní požár v rodinném domě v Oldřichově na Hranicích nedaleko Hrádku nad Nisou na Liberecku.

Kristýna: Chatky na vodě, lavičky pro rodiny

Hrádek nad Nisou – Rekreační areál Kristýna u Hrádku nad Nisou se už během letoška začne měnit v moderní letovisko. Architekti ohromili svými návrhy.

Psa hrdinu z Grabštejna vyznamenal ministr

Chotyně - Vojenský pes Athos, který byl předloni vážně zraněn v Afghánistánu, obdržel včera v Chotyni na Liberecku vyznamenání od ministra obrany Vlastimila Picka.

Hrádek si vybojoval první uměleckou školu

Hrádek nad Nisou - Nadané děti v Hrádku nad Nisou a okolí konečně najdou vhodné prostory, kde budou moci rozvíjet svůj talent. Ve městě bude od nového školního roku otevřena první Základní umělecká škola.

Rally Lužické hory startuje, nechybí posádky ze zahraničí

Hrádek nad Nisou - Druhá soutěž sezony přilákala do okolí Hrádku nad Nisou přes sto posádek.

Senior park v Hrádku nad Nisou láká k luxusnímu bydlení i mladé lidi

Hrádek nad Nisou - Dva roky od svého otevření si v těchto dnech připomíná hrádecký senior park. Bytový komplex nabízí luxusnější bydlení zejména pro starší lidi, kteří využijí bezbariérovosti a nabízených doplňkových služeb. Protože ale zájem zatím není tak velký, jaký majitelé čekali, nabízí zde bydlení i mladým lidem.

Máme se bát? Rally se po roce vrací na sever

Hrádek nad Nisou - Hon na čarodějnice. Tak nějak nazývají pořadatelé Rallye Lužické hory útoky proti nadcházejícímu ročníku tradiční soutěže. Ta odstartuje už za necelé dva týdny šestnáctým ročníkem. Proti soutěži se zvedla vlna nevole v mnoha vesnicích na Liberecku už koncem minulého roku.

Hrádek opraví park, kde v roce 2009 padající strom zabil ženu

Hrádek nad Nisou - K rekonstrukci Městského parku v ulici Generála Svobody se chystají v Hrádku nad Nisou. Obnovený park, který se nachází v horním centru města, má sloužit k odpočinku a relaxaci lidí, proto ho doplní lavičkami a nezbytným mobiliářem.

Zuby už vrtají i v Chotyni

Chotyně - Nová zubní ordinace pro občany Hrádecka se právě otevřela v nedaleké Chotyni. Záměr spojil hrádeckou radnici i chotyňský obecní úřad. Oběma obcím totiž dlouhodobě chyběl zubař, když v roce 2011 ukončila praxi dentistka v Hrádku, proto se na vzniku ordinace spolupodílely.

VÍME PRVNÍ

Majitelka vyvlastněné půdy jde kvůli silnici do Polska k soudu

Hrádek nad Nisou - Čechošvýcarka Jitka Pourová nabourala pokračující stavební řízení na dokončení silnice I/35, neboli obchvat Bílého Kostela do Hrádku nad Nisou. Stát její pozemky sice vyvlastnil, ale majitelka se obrátila na soud s takzvanou předběžnou otázkou. Dokud soud nerozhodne, je stavba zastavena. V celé 7,5 kilometru dlouhé silnici jde přitom o asi dvoukilometrový úsek, který zbývá dokončit.

Horinka: Starostování je pro mě výzva

Hrádek nad Nisou - Uplynulých šest let byl místostarostou Hrádku nad Nisou. Nyní vystřídal na pozici šéfa města Martina Půtu, jež se stal hejtmanem. Josef Horinka bude mít složitou pozici: nesmí zklamat důvěru obyvatel města, u nichž byl Půta velmi populární. S tykáním, které mezi námi panuje, obě strany v rozhovoru souhlasily.

Havlovo srdce opouští Grabštejn

Chotyně - Osmnáctého prosince to bude přesně rok, kdy Václav Havel, první prezident České republiky, symbol svobody a demokracie, opustil náš svět. Na řadě míst po celé republice vznikly spontánně pietní akce.

Mouchy a včely z Hrádku pomůžou vážně nemocným

Hrádek nad Nisou - Děti zahrají cizojazyčné divadlo a vydraží ponožky trpaslíků. Výtěžek dají Ostrovu.

SOUTĚŽ! Zpěvačka EKI: Za úspěch vděčím hlavně bratrovi

Hrádek nad Nisou /ROZHOVOR, VIDEO, FOTOGALERIE/ - Rozhovor s mladou zpěvačkou EKI z Hrádku nad Nisou, kterou můžete slyšet na většině českých rádiích, včetně Evropy 2, s jejím singlem OK, Alright.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení