VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HRÁDEK NAD NISOU

Dá nám Polsko koleje?

Hrádek nad Nisou - Ministerstvo dopravy vyjednává převod polského úseku tratě mezi Hrádkem a Žitavou.

In-liny na Kristýně

Hrádek nad Nisou - Milovníci in-line bruslí mohou vyrazit k vodní nádrži Kristýna. Hrádku nad Nisou se podařilo před sezonou dokončit třetí etapu in-line a cyklotrasy Kristýna jih a to včetně nového povrchu mostku a části přístupové komunikace k restauraci Kristýna.

Lávka na Trojmezí? Pořád není

Hrádek nad Nisou - Výhledově by lávka, která propojí Česko, Německo a Polsko, mohla být nejdříve za 2 roky

Hrádecká policie pokutuje bezohledné pejskaře

Hrádek nad Nisou - Vedení města se rozhodlo, že nechce mít podle slov starosty Josefa Horinky „město plné výkalů" a přitvrdilo proti bezohledným pejskařům, kteří neuklízí po svých psech.

Hrádecko bude lépe zásobeno pitnou vodou

Liberec - Severočeská vodárenská společnost (SVS) posílí zásobování pitnou vodou pro 5900 obyvatel v oblasti Chrastavy, Hrádku nad Nisou a Bílého Kostela nad Nisou na Liberecku.

Starosta Hrádku opět zve na besedu u kulatého stolu

Hrádek nad Nisou - Představit plány města, poslechnout si zkušenosti a připomínky lidí a být v osobním kontaktu. S takovými záměry otvírá starosta Města Hrádek nad Nisou Josef Horinka tematické besedy nazvané Kulatý stůl.

Hrádek koupí Ruskou vilu

Hrádek nad Nisou - Hrádecká radnice už řeší detaily kupní smlouvy. Realitní kancelář přesto dál vilu nabízí k prodeji na internetu.

Zájem o technické vzdělávání roste

Hrádek nad Nisou / Kristýna - Některým dětem ale chybí ke vzdělávání a přístupu k budoucnosti motivace.

Bratr utonulé ženy z Hrádecka: Nevěřím, že se jednalo o náhodu

Liberec - K úmrtí čtyřiačtyřicetileté ženy z Hrádecka, která byla druhý listopadový den letošního roku nalezena utonulá v nádrži malé vodní elektrárny v Bílém Kostele nad Nisou (Deník o případu informoval 4. 11.), se vrací její bratr-dvojče Miloslav Nekoranec z Liberce. Podle jeho názoru není pravdivá verze policie, podle které šlo o nešťastnou náhodu.

Pohádky pro nemocného Alexe

Hrádek nad Nisou - Malý Alex z Hrádku nad Nisou onemocněl zákeřnou chorobou. Nyní se léčí v motolské nemocnici. Doprovod mu dělá jeho maminka a sestra, které si ze všeho nejvíc přejí, aby byli všichni na Vánoce doma.

V Hrádku vyhrál na plné čáře stávající starosta

Hrádek nad Nisou - Obrovský úspěch. Hnutí Hrádek potřebuje změny v čele se stávajícím starostou Josefem Horinkou je jasným vítězem v komunálních volbách v příhraničním městě, získalo 65 procent hlasů.

Hrádečtí zachraňují poraněnou labuť

Hrádek nad Nisou - /VIDEO, GALERIE/ Rybář objevil na Kristýně poraněnou labuť, přivolal pomoc a vznešený opeřenec se nyní zotavuje v Arše.

INVENTURA RADNICE v Hrádku: Rány jsou zaceleny, vracíme se do civilního života

Hrádek nad Nisou - /ANKETA, HLASOVÁNÍ/ Čtrnáct milionů investovala ze svého rozpočtu radnice v Hrádku nad Nisou do infrastruktury, aby se město vzpamatovalo z ničivých povodní. Ty oblast zasáhly přesně před čtyřmi lety. 7. srpna 2010. Tři měsíce před minulými volbami.

V Hrádku přemístili a opravili kříž

Hrádek nad Nisou - /VIDEO, GALERIE/ Další hrádecká sakrální památka se dočkala zájmu, a tedy i opravy. Stalo se tak v rámci oslav města, které se konaly o uplynulém víkendu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies