VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: CHRASTAVA

Chrastava přispívá na vodu

Chrastava – Radnice v Chrastavě „rozdává" peníze lidem, kteří jsou nuceni řešit odpadní vody.

Žloutenka omezila chod školky

Chrastava – Případů „nemoci špinavých rukou" na Liberecku přibývá, zvláště na Turnovsku. Podle hygieniků ale nejde o epidemii.

Chrastava vyhrála soudní spor se sdružením Stop genocidě

Chrastava – Město vyhrálo soud se sdružením Stop genocidě, kterému zakázalo vystavit na území města panely týkající se potratů s explicitními fotografiemi. Krajský soud v pondělí zamítl žalobu, kterou sdružení na město podalo.

Podle hygieniků je chrastavské Sluníčko nevhodné ke koupání

Liberec  – Kvalita vody na většině koupališť v Libereckém kraji, které již zahájily sezonu, je dobrá. Nevhodné ke koupání je jen Sluníčko v Chrastavě u Liberce, i když místní s tímto hodnocením nesouhlasí. Zhoršená je kvalita vody v Máchově jezeře a liberecké přehradě. Vyplývá to z údajů uvedených na webu krajské hygienické stanice.

V Chrastavě uzavřou secesní most, důvodů je hned několik

Chrastava - V pondělí 9. června 2014 se v Chrastavě zcela změní dosavadní objížďková situace. Bude uzavřen secesní most a jeho bezprostřední okolí.

Prodej lázní v Chrastavě se komplikuje, část blokuje policie

Chrastava - Prodej termálních lázní Dům pohody v Chrastavě na Liberecku se komplikuje. Insolvenční správkyně by ráda dala areál do dražby, část ho ale zablokovala policie.

Chrastava bude zase slavná, díky malíři

Chrastava – Dílo zdejšího rodáka zaujme místo v nových prostorách liberecké galerie.

Chrastava vyhání z hospod nelegální kvízomaty

Chrastava – Podnikavci mají novou fintu, jak vyzrát na loterijní zákon a zároveň zkoušejí obejít vyhlášky měst, jež stanovují, kde může být provozován hazard. Do hospod se snaží protlačit tzv. kvízomaty. V podstatě se ale jedná o klasické herní automaty a videoterminály.

Karolínka z Chrastavy se stala tváří srdíčkové sbírky pro děti

Chrastava/ČR – Až si půjdete na poštu vyzvednout balík nebo zaplatit složenku, možná váš zrak spočine na fotce malého děvčátka na vozíku. Snímek za sklem má pomoci prodávat nálepky občanského sdružení Život dětem. Tím děvčátkem je sedmiletá Karolínka z Chrastavy, která se letos stala na poštách po celé republice tváří sbírky.

Bezmoc. Nedostali výplaty

Chrastava, Hrádek nad Nisou - V zoufalé životní situaci se ocitly asi dvě stovky lidí z Chrastavy a Hrádku nad Nisou. Firma na výrobu papírových obalů Branaldi, která je v Chrastavě zaměstnávala, skončila totiž v insolvenci.

Výtržník z Chrastavy opět na scéně. Zase ničil cizí majetek

Chrastava - Tři roky vězení hrozí pětadvacetiletému mladíkovi z Chrastavy na Liberecku. Ač ho policisté v minulosti již několikrát obvinili z výtržnictví, on tresty naprosto ignoruje a v páchání trestné činnosti nadále pokračuje.

Náměstí se proměnilo v autobusové nádraží

Chrastava - Do konce května 2014 potrvají dopravní komplikace nejen v samotném centru Chrastavy. „Museli jsme uzavřít autobusové nádraží z důvodu rekonstrukce Nádražní ulice. Jeho funkci bude vykonávat náměstí 1. máje, a to až do 15. dubna," informoval starosta Chrastavy Michael Canov (SLK).

Chrastava má vrátit 30 milionů

Chrastava - Velice nepříjemné překvapení čekalo na starostu města v těchto dnech v poště. Od Regionálního operačního programu (ROP) dorazil platební výměr na 15 638 592 korun.

Chrastavské lázně jsou v konkurzu, dál ale zůstávají v provozu

Chrastava - Krajský soud v Liberci včera prohlásil konkurz na majetek společnosti Dům pohody, která provozuje termální lázně v Chrastavě na Liberecku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies