VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: CHRASTAVA

O Lázně Chrastava není zájem

Chrastava - Fiaskem skončila včerejší dražba Termálních lázní Dům pohody v Chrastavě. Respektive, dražba se vůbec nekonala, protože se nedostavil žádný zájemce

AKTUALIZOVÁNO

Štajny je Chrastavy a dnes hraje

Chrastava - Vítanou posilou chrastavských fotbalistů je od včerejška definitivně exreprezenant a exligový hráč Jiří Štajner. Ten se vyvázal ze služeb německého Neugersdorfu a posílí nováčka krajského přeboru Spartak Chrastava

Chrastava rozšíří čistírnu vod

Chrastava - Další rozvoj města Chrastavy je jedním z důvodů rozšíření čističky vod na zhruba dvojnásobnou kapacitu. Souvisí to s plánovanou výstavbou v okolí ulic Družstevní a Školní.

Radnice zjišťuje, jak se žije v Chrastavě

Chrastava - Jak hodnotíte město? Co považujete za hlavní výhody a nevýhody města? Co je podle vás největší turistická atrakce? A řadu dalších otázek pokládá město Chrastava svým občanů ve velké anketě pořádané v rámci zpracování Programu rozvoje města Chrastavy 2015 - 2020.

Dražba lázní v Chrastavě už se blíží

Chrastava - Boj o termální lázně se svede již za měsíc, 22. dubna.

Chrastava stále neví co s Kovákem

Chrastava - Budova bývalé ubytovny dělá městu starosti. Kraj ji zakázal zbourat, majitel nekomunikuje.

Chci kvalitní zákony, žádné zmetky

Chrastava – /ROZHOVOR/ Volby do Senátu pro okrsek Liberec proběhnou až v roce 2016, Starostové už ale vyrukovali se svým kandidátem. Nahradí Přemysla Sobotku?

Dražba lázní bude v dubnu

Chrastava - Termální lázně v Chrastavě jdou definitivně do dražby. Na jaře.

Chrastava si zkusila novou demokracii

Chrastava - Karel Janeček, známý podnikatel, mecenáš a bojovník proti korupci, představil v Chrastavě svůj model nové demokracie. Zastupitelé v čele se starostou Canovem si vyzkoušeli, jakým způsobem by se změnil současný systém, kdyby se v České republice zavedla Janečkova Demokracie 2.1.

Chrastava shání finance na sportovní halu

Chrastava - Totální rekonstrukce, to je to, co sportovní hala v Chrastavě nejvíc potřebuje. Město teď spolu s TJ Spartak Chrastava žádá o dotaci z ministerstva školství, která by pokryla 70 procent nákladů.

Ve Vítkově se konečně dočkali silnice

Chrastava /FOTOGALERIE/ - Silnice ve Vítkově měla být hotová už na konci minulého roku, stavební firma ale měla skluz. I tak jsou nedodělky

Lázně v Chrastavě půjdou do dražby nejdříve v dubnu

Chrastava - Areál zkrachovalých termálních lázní v Chrastavě na Liberecku půjde do dražby nejdříve v dubnu, rozhodli o tom věřitelé. Prosadili, aby dražební vyhláška visela nejméně 75 dní před aukcí.

Kvůli síťařům nebude oprava

Chrastava - Plánovaná rekonstrukce ulice Liberecká v Chrastavě se musí o rok odložit, kvůli síťařům.

Herečka vzala syna a uklidili les, vandal se sám odhalil

Chrastava - Herečka libereckého Šaldova divadla Jana Hejret Vojtková je skvělým vzorem nejen pro své tři děti. Když se o víkendu procházela po lese u Chrastavy, objevila kupu odpadků, které mezi stromy kdosi pohodil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies