Zápas rozhodl v 64. minutě kapitán Petr Nedvěd, čerstvý účastník olympiády v Soči. Rytířům k přerušení šňůry porážek nepomohlo ani nové trenérské trio v čele s Jiřím Čelanským. Přitom hosté měli zápas výborně rozehraný, po dvou třetinách vedli 2:0. Nakonec ale popáté za sebou padli.

Soutěž na ledě se sestávala v sestavování puzzle loga Libereckého deníku, kdy proti sobě soutěžila dvě tříčlenná družstva. Na jedné straně to byli čtenáři, kteří uspěli ve vědomostní soutěži Deníku, na druhé straně vylosovaní diváci v Tipsport areně. Vítězové získali půlroční pondělní předplatné Libereckého deníku a reklamní předměty, poražení pak suvenýry Bílých Tygrů Liberec. "Byl to skvělý zážitek," zhodnotila akci jedna z výherkyň Veronika Cejnarová.

Další soutěž bude směřována k mistrovskému domácímu utkání Bílých Tygrů, které se odehraje v neděli 26. ledna, kdy domácí šelmy hostí v severním derby Litvínov.