Hokejisté Liberce nedokázali navázat na sérii dvou výher. Opět ale bodovali. Bílí Tygři na ledě Sparty v pátek prohráli 2:3 v prodloužení.

Severočeši od začátku tahali za kratší konec a až v 53. minutě odpověděli na dva góly Hlinky. Tři minuty po kontaktní brance se povedlo hostům dokonce vyrovnat. Závěrečný tlak přetavil v přesilovkový gól Kašpařík.

Prodloužení skončilo necelé dvě minuty před vypršením. Na přihrávku obránce Gulašiho si najel Ton, který vystřelil Spartě plusový bod.

Série proher se litvínovským hokejistům nebezpečně natahuje. Po včerejším výprasku 3:9 na ledě Pardubic se dostala už na číslovku 3. Co je horší, soupeři se jim začínají vzdalovat.

Severočeši odpadli ve 24. minutě, kdy Fraňka překonali v rozmezí 21 vteřin Nakládal se Sýkorou (ten v závěru zkompletoval hattrick). Za dalších deset minut byl stav z pohledu hostů hrozivých 2:7 a Franěk se nechal vystřídat. Plodná desetiminutovka nasměrovala Haškovy Pardubice k první tříbodové výhře v sezoně. Benzina zůstává na předposledním místě už za čtyřbodovou propastí.