VYBERTE SI REGION

Bílí Tygři se na třetí pokus dočkali

Severní Čechy - Liberečtí hokejisté se konečně probrali. Na třetí pokus dokázali bodovat. A hned z toho bylo vítězství. Bílí Tygři zdolali do té doby neporažený Zlín 4:3, a ještě k tomu na jeho ledě. Vítězný gól zaznamenal Hlaváč.

14.9.2009

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šimr

Liberec vedl ve Zlíně už 4:1 i díky zásahu Podkonického v oslabení tří proti pěti. Přesto se Tygři museli o první body v sezoně strachovat. V předposlední minutě snížil na rozdíl jednoho gólu Leška. Fikrt však remízu odmítl, když v závěru vychytal Hamrlíka.

„Na obě strany se odehrálo velmi urputné a bojovné utkání. Jsem rád, že jsme dokázali bojovnost udržet až do konce a urvali cenné tři body, kterých si moc vážíme,“ pochvaloval si hlavní kouč Liberce Filip Pešán.

Po druhém úspěchu v řadě sahali hráči Litvínova. Ti ještě v 55. minutě vedli nad Slavií 2:1, pak ovšem Červenka zkompletoval hattrick a Pražané vyhráli 4:2. „Udělali jsme velké a hrubé chyby,“ byl zklamaný Jiří Kučera.

Litvínov byl blízko k pokoření vicemistra z uplynulé sezony, to když Jánský zvyšoval ve 45. minuty už na 2:0. O minutu později však začal úřadovat Červenka, jeho kontaktní gól byl předzvěstí málo vídaného obratu. Severočeši přišli o tři body kvůli zatmění v poslední pětiminutovce.

Nejdřív Hruška po přihrávce Červenky srovnal v přesilovce a pak slávistický tahoun sám vše dalšími dvěma góly dokonal. Vítěznou branku vstřelil Červenka v 56. minutě dokonce v oslabení.

Autor: Pavel Mikeš

14.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

ZAČÍNÁME. Zleva Eva Koubovská, Michaela Kopáčková, na správné držení těla při cviku dohlíží trenérka Martina Daher. Vzadu zleva. Štěpánka Radostná, Veronika Šounová a Simona Šounová.
7

SERIÁL DENÍKU: Pustily se do boje s váhou. S odhodláním i humorem

Slovan Liberec. Ilustrační foto

Liberec získal z Plzně sedmnáctiletého útočníka Graiciara

Loni zemřelo při nehodách 19 lidí, je to nejméně za čtyři roky

Liberecký kraj - Bouralo se více, ale mrtvých je méně. Policie zveřejnila statistiky, z nichž vyplývá, že loni zahynulo na silnicích Libereckého kraje nejméně lidí od roku 2012.

Po pohřešované dívce z Ústí se pátrá i v schengenském prostoru

Ústí nad Labem - Policie stále neúspěšně pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Dítě je nezvěstné pravděpodobně od 11. ledna. Policie dívku hledá nejen v celé České republice, ale i v schengenském prostoru.

Areál ve Vesci hledá obsluhu pro občerstvení

Liberecký kraj - Čerstvě upravená stopa, večerní lyžování na dvoukilometrovém okruhu. To spolu s dostatkem přírodního sněhu nabízí běžecký areál v Liberci Vesci.