VTJ Liberec - HC Jičín
7:6 (3:2, 1:3, 3:1)

Hned začátek ukázal, že to domácí budou mít hodně těžké. Hokejisté Jičína se po několika minutách dostali do dvoubrankového vedení a útoky vojáků končily až do třinácté minuty zcela bezúspěšně. Až ke konci třetiny nastartovala branka Herdy obrat a během chvíle lovil brankář Jičína ještě dvakrát puk ze své sítě.

Ve druhém dějství si opět domácí borci nedostatečně pokrývali protiútoky, a proto zaslouženě prohrávali 4:5. Poslední část hry přinesla nejprve navýšení skóre ve prospěch hostů a teprve potom začala stíhací jízda domácích za třemi body. Vojáci se stále častěji usazovali v útočné třetině, jenže obrana hostů se překonávala a klid neměla při několika výpadech ani obrana.

Velký tlak nakonec přece jen přinesl snížení a později i srovnání na 6:6, nicméně domácí tým usiloval o zisk všech bodů. Poslední minuty střetnutí byly pro Jičín nešťastné, když po nedovoleném zákroku a vyhození kotouče dohrávali v dvojnásobném oslabení, čehož necelou minutu před koncem dokázal využít kapitán Herda a rozhodl tak celé utkání.

Branky VTJ: Herda 3, Svoboda 2, Dvořák, Šnajdr. Rozhodčí: Lorenčík, Grundler, Brych. Vyloučení: 5:7, využití: 2:1. VTJ: Dulák - Bretl, Chládek, Urban, Kyselák T. - Svoboda, Herda, Dvořák, Šnajdr, Jágr, Holata, Psota.
Víkendové kolo: Frýdlant - Bohemians (dnes od 18 hodin), PSK Liberec - Lomnice (neděle 19), Frýdlant - Česká Lípa (neděle 17).