Do finále krajské hokejové ligy postoupila VTJ Liberec

Liberec- Finále krajského hokeje je jasné. Střetnou se v něm týmy Lomnice nad Popelkou a VTJ Liberec. Lomnice vyřadila v semifinále Českou Lípu 2:1 na zápasy, VTJ pak v libereckém derby PSK 2:0.

12.3.2015

LIBERECKÉ DERBY PRO PSK. S pukem ujíždí střelec VTJ Václav Tomíček, kterého nahání František Černý. Foto: Jaromír Pasecký

HC VTJ Liberec - PSK Liberec 3:2 pp (0:1,1:1,1:0 -1:0)

Do odvety semifinále krajské ligy mužů vstoupili opět lépe hráči PSK a již za dvě minuty po úniku Maděry vedli 1:0 . Pak však přišla opět série neproměněných šancí hráčů PSK, a tak šli do druhé třetiny pouze s hubeným jednogólovým náskokem. Druhá třetina přinesla velmi svižný hokej se šancemi na obou stranách, ale brankáři obou týmů předváděli spolehlivé zákroky. Nedvídek z PSK si dokonce poradil s trestným střílením Špaka. Skulinku do Tomíčkovy branky si našel Beníšek a PSK vedl o dva góly. Jenže po necelých dvou minutách snížl bratr brankáře VTJ útočník Tomíček.

Třetí třetina se nesla v podobném duchu jako ta druhá, ale tentokrát byl jediným střelcem třetiny Herda z VTJ. Další branky již nepadly, a tak se šlo do prodloužení. V tom byli šťastnější domácí z VTJ, když se již po 16 vteřinách trefil nechytatelnou bombou Svoboda. Rozhodl tedy o tom, že do letošního finále KLM jdou hráči VTJ. Díky postupu HC Lomnice do finále získal tým PSK Liberec bronzové medaile, protože z poražených semifinalistů byl v tabulce po základní časti výše.

Branky: 32. V. Tomíček (Herda, Burkoň), 48. Herda (Burkoň), 61. Svoboda (Herda) 2. Maděra, 30. Beníšek. Rozhodčí: Hrubý - Podrazil, Krejblich. Vyloučení: 4:5, bez využití.

VTJ Liberec: J. Tomíček Beránek, Duda, Svoboda, Horáček, Zeman V. Tomíček, Herda, Burkoň Špak, Šesták, Šnajdr Psota, Jarolím, Pěnkava. PSK Liberec: Nedvídek, Černý Vorel, Šorejs Zákoutský, Kotrč Šostý Šebesta, Beníšek Maděra Ubry, Baran Mizerík Potocký.

Finále se hraje se na dvě vítězná utkání: VTJ Liberec Lomnice (pátek 13. března od 19.15 hodin ve Svijanské aréně), Lomnice VTJ Liberec (pátek 20. března), Lomnice VTJ Liberec (neděle 22. března).

12.3.2015 VSTUP DO DISKUSE

Rumunka s pohádkovým jménem Arabela se moc fotit nechtěla.Komunikovala jen zdviženými prostředníky, ale slyšela moc dobře.Chvíli se pokoušela sápat redaktorovi Deníku po objektivu.Odvezla si jí sice policie, ale za chvíli už zase běhala svobodně po ulicíc
9

Nastoupit museli hasiči v protichemických oblecích.
3

Manévry v řeznictví: Přišla obálka s bílým práškem

Plavy - Reportáž na vlastní kůži jaké je sledovat práci záchranářů a jejich psů, ale také ležet v sutinách plných prachu a čekat na vysvobození.

Hudební a divadelní Sedmihorské léto tento týden startuje

Sedmihorky - /GALERIE/ Jeden z největších a především nejrozsáhlejších festivalů v Českém ráji startuje již zanedlouho. V pátek 30. června otevře hudební a divadelní Sedmihorské léto své brány a odstartuje nejen svůj osmý ročník, ale také prázdninové měsíce divadelním představením Miláček Anna.