Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Sportovkyní roku 2012 vjednotlivcích se stala Zita Frydrychová, skoky na trampolíně.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Sportovkyní roku 2012 vjednotlivcích se stala Zita Frydrychová, skoky na trampolíně.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Sportovkyní roku 2012 vjednotlivcích se stala Zita Frydrychová, skoky na trampolíně.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
5.místo - kolektiv, mládež, starší žákyně Sportaerobic Liberec, Aneta Chlumská, Barbora Mazánková, Kateřina Fáčková.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
4.místo - kadeti, v šermu Lokomotiva Liberec, Romuald Klem, Jáchym, Novák, Jiří Syřiště.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Moderátor Štěpán Škorpil
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Jiří Zonyga
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Zaplněný sál v Babylonu
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Sáňkařský veterán František Halíř
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Olga Lounová
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
3.místo - Bílí Tygři Liberec.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
2.místo - VK Dukla Liberec volejbal, Lubomír Staněk.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Jan Bachtík, dlouholetý trenér ledního hokeje a funcionář Slavie Liberec.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
7.místo - kategorie jednotlivec, dospělí, Andrea Cvachová, Sportaerobic Liberec.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
1.místo. družstva - FC Slovan Liberec, Jiří Štajner.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Vyhlášení nejlepšího sportovce roku 2012 Libereckého okresu
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Vyhlášení nejlepšího sportovce roku 2012 Libereckého okresu
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Vyhkášení nejlepšího sportovce roku 2012 Libreckého okresu
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Družstvo synchronních skokanek Trampolíny Liberec Zita Fryrychová, Sandra Opalecká.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Netradiční sportovní výkon Ivana Pilařová, běžkyně maratonů.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Vyhlášení nejlepšího sportovce roku 2012 Libereckého okresu.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Trenér profesionál, Jaroslav Šilhavý FC Slovan Liberec.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Jiří Suchánek SKST Liberec(handicapovaný).
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Vyhlášení nejlepšího sportovce roku 2012 Libereckého okresu
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Vyhlášení nejlepšího sportovce roku 2012 Libereckého okresu
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
1.místo dorost Bílí Tygři Liberec.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
Dorost FC Slovan Liberec.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr
3.místo synchronní skok na trampolíně, Karolína Dolejšová, Eliška Patrmanová.
Zdroj: Deník/ Petr Šimr