Z juniorů se netrefil nikdo

Liberec – /GALERIE/ Bez fotbalového koření se odehrál v neděli fotbalový zápas juniorské ligy mezi domácím Slovanem Liberec a hosty z Teplic. V liberecké sestavě hrál na pravé straně obrany zkoušený 18letý Nigerijec Isah David, který po hodině kvůli svalovému zranění střídal.

11.4.2017

Fotbalová juniorka Slovan Liberec - Teplice 0:0Foto: Deník / Cihlář Miloslav

„Bude tady na desetidenní zkoušce,“ potvrdil trenér Pavel Čapek, který si postěžoval na špatnou produktivitu útoku. „Jsme vepředu sterilní, bez nápadu. Máme problém se vstřelením gólu, i když šance byly. Chybí Wesley,“ podotkl.

LIBEREC – TEPLICE 0:0

Zápas byl v dobrém tempu po vápna. Liberec měl v první půli více šancí, jenže Kouřil zblízka nastřelil gólmana, Heppner netrefil dobře. Celkem měli Liberečtí v zápase čtyři šance, kdy Sixta namířil do brankáře a v závěru Chlumecký trefil tyč. Na druhé straně Kolář vyrazil kvalitní ránu z hranice šestnáctky, která měla gólové parametry. „Nakonec jsme mohli i prohrát, Teplice měly ve druhém poločase víc šancí, takže bod je nakonec spravedlivý,“ dodal trenér.

Rozhodčí: Matoušek, ŽK: 1:1. Diváků: 60. Liberec: Kolář – Isah (64. Prokš), Kouřil, Chlumecký, Bartošák – Heppner (73. Čuřík), Blažek, Barac, Sixta (73. Kazda), Šulc – Kubyškin (61. Gembický).

11.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Pervitin. Ilustrační foto.

Do kraje přivezl přes kilo pervitinu

Policie. Ilustrační snímek

Policie chytila vandaly při činu

Podvodníci zaplavují sociální sítě

Liberecký kraj – Policie varuje před podvodníky, kteří vytvářejí falešné profily na Facebooku a chtějí získat peníze.

KRÁTCE ze světa libereckého fotbalu

Liberecko – Jablonné porazilo Šluknov, proti silné Spartě to nešlo a přípravné fotbaly na Liberecku.

Žitavské lokálky se oprava nádraží nedotkne

Rekonstrukce nádraží v německé Žitavě, které od pondělí 13. srpna kompletně uzavřela kolejiště v obou směrech, se nedotkla oblíbené Žitavské úzkokolejky

Jiskra pomohla Lukášovi, který trpí mozkovou obrnou

Vratislavice nad Nisou – Kolem dvou tisíc lidí se přišlo podívat na charitativní fotbalové utkání mezi Real Top Praha a TJ Jiskra Vratislavice.