V obou soutěžích jsou čtyři týmy bez ztráty bodu. Poprvé vyhrály Krásný Les a také dost překvapivě Bílý Potok. Na své první vítězství čeká pět družstev. Bílý Kostel B má premiérový bod za remízu s Českým Dubem.

Rozstání B – Hrádek C 1:3 (1:3). Domácí zahájili dobře a hned ve 3. minutě vedli. Hosté však okamžitě vyrovnali a do poločasu zvrátili vedení na svoji stranu. Ve druhé půli nic gólového již nebylo. Branky: Pomeisl – Radnik, Chmelík, Stránský. Rozhodčí: Jar. Vacek, 20 diváků.

Mníšek – Vesec 1:10 (1:3). Domácí stihli ještě vyrovnat a držet nerozhodný stav do 25. minuty. Vesec si nechal palbu do druhé půle, kdy konto domácího gólmana zatížil ještě sedmkrát. Branky: Barimov – Nezbeda 2, vlastní 2, J. Háza, Gilar, Buchner, O. Vlach, L. Vlach, Hejl. Rozhodčí: Šrajbr, ŽK: 2:1, 40 diváků.

Machnín – Žibřidice 0:3 (0:1). Domácí zapomněli střílet, a tak je hosté trestali. Nejprve Peřinou, pak Drešerem a náskok pečetil Peřina. Rozhodčí: Řípa, ŽK: 1:2, 60 diváků.

Bílý Kostel B – Český Dub 2:2 (1:1). Dost nečekaný výsledek. Na každé straně byl jen jediný střelec – Libor Janáček a Michal Novák. Hosté dvakrát vedli a v závěru nevyužili přesilovku. Rozhodčí: Zelenay, ŽK. 3:1, ČK: 76. Jan Černohorský (BK), 60 diváků.

Hlavice – Stráž B 2:7 (0:2). Hostující béčko uštědřilo domácím tvrdou lekci v podobě sedmičky. Branky: Zejbrlík, Hroch – Valášek 3, Budský 2, Hruboň 2. Rozhodčí: P. Dvořák, ŽK: 1:1, 70 diváků.

Chotyně – Rynoltice B 2:7 (1:3). Půl hodiny to ještě s domácími šlo, ale postupně se hosté rozstříleli a zastavili se až na sedmi trefách. Domácí jen v závěru kosmeticky upravili výprask druhým gólem. Branky: Jos. Kraus, Jak. Kraus – Dobrovolný 4, Menšík 2, Karásek. Rozhodčí: Filipi, 100 diváků.

12. Mníšek⋌ 4 0 0 4  2:30  0

Kunratice – Bulovka B 1:0 (1:0). Aleš Bílek rozhodl zápas ve 35. minutě. Rozhodčí:
K. Novák, ŽK: 1:0, 60 diváků.

Habartice – Jokers 0:3 (0:1). Jokers loupil v Habarticích. Zápas byl urputným bojem a fotbalové krásy moc nenabídl. Ale po nádherném centru se prosadil hlavou Harda. Svůj jednobrankový náskok Žolíci udrželi horko těžko do poločasu. Po přestávce Habartice nastoupily v útočném složení a dostali Jokers pod tlak, při němž tým podržel Rosťa. Postupně Habartice začaly uvadat a hosté svými brejky větrali obranu a jednu akci proměnil snajpr Prokop. V závěru osladil gólem svůj comeback Kravchuk. Rozhodčí: Dědek, ŽK: 2:4, 50 diváků.

Nové Město B – Krásný Les 2:7 (2:3). „Krásák“ se konečně probudil a odnesla to domácí rezerva, která se snažila a držela krok poločas. Branky: Láznický, Likavec – Závěta 2, Rekšák, Folda, Kravar, Škareda, Vébr. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 2:0, 60 diváků.

Víska – Bílý Potok 0:4 (0:1). Obrovské překvapení na účet Vísky, která nevěděla, co na obětavě hrající hosty hrát. Branky: Petříček 2, Sivák, Čuba. Rozhodčí: Felgr, ŽK: 2:3, 40 diváků.

Pertoltice – Raspenava B 10:0 (4:0). Hosté hráli pouze
v deseti po celou hrací dobu, čehož domácí náležitě využili. Branky: Vološín 4, Čejka 2, Čumpl, Hoť, Polák, Závůrka. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:0,

Dolní Řasnice – Horní Řasnice 0:0. Velké derby vidělo sto diváků, ale nemělo střelce. Rozhodčí: Pelikán, ŽK: 2:1, 100 diváků.

 1. Jokers⋌ 4 4 0 0 15:4  12

 2. Oldřichov⋌ 3 3 0 0 22:5   9

 3. Pertoltice⋌ 4 2 1 1 16:5   7

 4. Kunratice⋌ 4 2 1 1  7:7   7

 5. Habartice⋌ 4 2 0 2  5:7   6

 6. Raspenava B ⋌ 4 2 0 2 11:18  6

 7. Dolní Řasnice⋌ 3 1 2 0  5:4   5

 8. Horní Řasnice⋌ 3 1 1 1  2:3   4