VYBERTE SI REGION

Slušný výkon staršího dorostu v první přípravě s Příbramí

Liberec - Starší fotbalový dorost Slovanu Liberec odehrál svůj první zápas zimní přípravy. Na umělé trávě stadionu U Nisy remizoval s třetím týmem dorostenecké ligy Příbramí 1:1 (0:1). Trenér Miroslav Holeňák vystřídal dvě jedenáctky, mezi nimiž byli i zkoušení Leitner a Jeřábek.

11.1.2016

DOBRÁ PŘÍPRAVA LIBERECKÉHO DOROSTU. Vpředu je liberecký obránce Prokš. Foto: Deník/ Miloslav Cihlář

„Spravedlivá remíza ve vyrovnaném utkání, i když Příbram měla víc šancí," potvrdil trenér.

Celý zápas se odehrál v bojovném duchu a rychlém tempu. Příbram byla mírně lepší na míči a měla několik velmi dobrých šancí, když dvě jedovaté střely pochytal Král. Na liberecké straně se dostali do zakončení Šulc, Heppner hlavou a v dorážce ještě Maňkoš. Jediný gól vstřelil hostující kapitán Šraim, který proměnil penaltu za faul. „Předtím jsme udělali chybu a pak nechali hráče dojít do vápna," připomněl Holeňák. Ve druhé půli Liberec dokázal být běhavější a na hráčích byla vidět větší chuť se poprat o výsledek. Domácím vyšla kombinace po levé straně (Novák Petr) a Vrabec vyrovnal. V dalších minutách se hrálo bez větších šancí, jednu nebezpečnou šanci zlikvidoval domácí Franc, na druhé straně Novák nevyužil možnost po chybě gólmana, kdy mu střelu stihl obránce vyrazit z branky.

Slovan Liberec I. poločas: Král - Baláž, Dvořák, Prokš, Heppner - Doležal, Maňkoš, Krejčík, Šulc - Dudek, Leitner. II. poločas: Franc Šustek, Blažek, Lehocki, Rumler Vrabec, Kazda, Hamada, Jeřábek Petr, Novák.

Další přípravu odehrají Liberečtí příští sobotu 16. ledna od 11 hodin na Bohemians v Praze.

11.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Lesní koupaliště má ožít už příští rok

Liberec - Radní schválili záměr revitalizace, stát by měl asi 8 milionů korun.

Donald Trump a jeho oblíbené konspirační teorie

Deník Washington Post vybral oblíbená témata, kterými republikánský kandidát na prezidenta Spojených států Donald Trump šokuje s oblibou okolí. Většinou jsou založeny na spekulacích, nebo byly dávno vyvráceny.

Prestižní bitva Petříků skončila po dramatu pro Chrastavu

Chrastava - Odložený šlágr divizního fotbalu mezi Turnovem a trenérem Josefem Petříkem ml. a domácí Chrastavou s Josefem Petříkem st. nakonec vyhrál otec, kterému udělaly radost dvě trefy Štajnera.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.