Liberec - Ve fotbalovém ligovém derby neudrželi liberečtí žáci dvougólový náskok a s Jabloncem nakonec jen remizovali.

25.3.2013

LIBEREC NEUDRŽEL NADĚJNÝ STAV V DERBY. Vlevo je liberecký Ondřej Lehoczki.Foto: Deník/ Miloslav Cihlář

U15: Slovan Liberec - Jablonec 3:3 (2:0)

Liberečtí rychle vedli po pěkné akci a střele Adama. V 9. minutě byl faulován Adam a Rumler zvýšil náskok. Jablonec mnoho šancí neměl, ale domácí po dvaceti minutách ustoupili od agresivního napadání rozehrávky a zápas se vyrovnal. Po hrubé chybě domácích Jablonec snížil, ale vzápětí Liberec přidal třetí branku. Pak Slovan prostřídal a hra se opět vyrovnala. Hosté byli bojovnější a trestali chyby až na 3:3. „Kvůli našim chybám vyrovnali, těžili z nich. Jinak si šanci nevytvořili," potvrdil trenér Tomáš Nosek.

Branky: Adam 2, Rumler z pen. Liberec: Richter Koudelka, Dvořák, Jiránek, Rumler Zgurov, Lehoczki, Krejčíř, Šulc Petr, Adam. Střídali: Baláž, Vrabec, Novák, Dostrašil, Lemak, Šlachtovský.

25.3.2013 VSTUP DO DISKUSE

Liberecká nemocnice. Ilustrační foto.

Urologie je zavřená

BARNABÁŠ KONVALINKA Narodil se 15. srpna v liberecké porodnici mamince Radce Konvalinkové z Liberce. Vážil 3,12 kg a měřil 51 cm.
11

Hlasujte pro nejhezčí miminko 33. týdne roku 2017

Agresivita na úkor krásy! Jablonce spřádá plány, jak poprvé zvítězit

Severní Čechy - „Už nemůžeme hledět jen na krásu, potřebujeme tři body,“ velí jablonecký kouč Zdeněk Klucký před Duklou. Liberec hraje v Mladé Boleslavi, Teplice jedou na Baník.

Hvězdou českého YouTube je Ben Cristovao

Globálním hitem YouTube se letos v létě stala španělská píseň Despacito. V Česku ji ale překonávají domácí hity v čele s písní od Bena Cristovaa, kterou na internetu sleduje stejný počet lidí jako u obrazovek nejsledovanější televizní pořady.

Liberec – Hanzl, Budzel a Strnad. Trojice nejlepších hráčů jarní části FORTUNA Tip ligy čtenářů Libereckého deníku se sešla v liberecké restauraci Plzeňka - Duli na slavnostním vyhlášení soutěže.

RECENZE: Retro pro tátu. Strniště pro Jana Svěráka

Laskavé retro z těžké doby. Natočené podle klíče Obecné školy. To je v kostce nový film Jana Svěráka Po strništi bos, který režisér natočil spíš kvůli otci nežli kvůli sobě.