Hrádek - Frýdlant 2:2 (1:0)
Frýdlantu se povedlo domácí zaskočit v úvodu a dokonce po davou šancích orazítkoval břevno. Domácí měli útoky, ale ne gólové, protože jim chyběla finální fáze. Až z poslední akce po kolmici z obranu skóroval Ondřej Holeček. Krátce po půlce hosté trefili po neodehraném míči z první přesně k tyči Coufalem. Hrádek měl více ze hry, tlačil a po akci z křídla ho dostal opět do vedení hlavičkující patrik Rob. Jenže jen na tři minuty, protože si Hovorka nešťastně nastřelil ruku a z penalty srovnal frýdlantský Průcha. Předtím však měl na noze třetí domácí úspěch P. Rob, jenže mu chyběly milimetry v dorážce. Frýdlant dál zkoušel svoje brejky a dvakrát mohl měnit skóre, domácí Hnízdo potvrdil trápení celého týmu v koncovce i z trestného kopu.
Branky: 45. O. Holeček, 59. P. Rob - 55. Coufal, 62. Průcha z pen. Rozhodčí: Jacik, ŽK: 1:3. Diváků: 80. Hrádek: M. Rob - Hovorka, Brožík, Hynek - Švejkovský, O. Holeček, Strya (65. T. Hájek), Hnízdo, Mizera - Kovač (78. Antoš), P. Rob. Frýdlant: Tauš - Průcha, Buřita, Barac (90. Halík), Šena - Coufal, Lode, Plesar, Štrbák - Suk (87. Šorm), Stýbal (46. Kozák).

Bílý Kostel - Skalice 3:1 (0:0)
Míč za obranu od T. Janáčka proměnil hned Jaroslav Vacek. K tomu přidal Janeček přímo z rohu druhý zásah a velkou šanci poslal Dominik Ďuriš do brankáře. Krásný úvod pro Kostel trochu zbrzdili hosté po rohu nastřeleným břevnem. Oba týmy se dostaly do šancí, ale byl to domácí Jaroslav Vacek, který přehodil vybíhajícího gólmana na 3:0! Hosté stihli před půlí po rohu snížit hlavičkou. Druhý poločas byl již na šance chudší, hosté v poslední čtvrthodince měli své tři příležitosti, které nevyužili. Ani tu z deseti metrů.
Branky: 4. a 42. Jaroslav Vacek, 15. Janeček - 44. Kraus. Rozhodčí: Pešava, ŽK: 3:5. Diváků: 90. Bílý Kostel: P. Ulrich - D. Holeček (53. F. Ulrich - 74. Vitík), Chomout, L. Janáček, Jan Vacek - Jaroslav Vacek, Michálek, Daniel Ďuriš, Janeček (84. Třešňák) - Dominik Ďuriš, T. Janáček. Bílý Kostel si dokázal poradit se Skalicí a vyhraný zápas jej posunuje i v krajském poháru do dalšího kola. Včera dokázala Višňová porazit lepší Sedmihorky.

Višňová - Sedmihorky 3:1 (1:0)
Domácí sice byli hosty v pohledném zápase přehráváni, ale větší šance si nevypracovali. Zato Višňová svoji první příležitost využila po akci Dobrovodský se výstavní střeloiu prosadil Tomáš Mazánek. Další šanci poslal domácí Nosek do tyče a Soukup pak pálil těsně vedle. Sedmihorky sice tlačily, ale ve finále zklamaly, podobně dopadly i dva trestňáky domácích v závěru půle. Po změně stran dlouhý odkop zpracoval Dobrovodský, jenž uvolnil Noska a po úniku bylo 2:0. Hned na to mohli mít domácí klid, jenže Soukup sám proti brankáři shořel. To muselo Višňovou mrzet, protože po chvilce hosté po rohu a skrumáži snížili. Poté ještě hostující gólman vystihl šanci T. Mazánkovi, ale po dalších dvou minutách byl krátký na zakončení Dobrovodského. Poslední možnost měl hostující Ložek, který zblízka přestřelil.
Branky: 23. Dobrovodský, 51. Nosek, 77. Koudelka - 56. Marek. Rozhodčí: Halama, ŽK: 2:4. Diváků: 120. Višňová: Závůrka - Zimák, T. Mazánek, Kutílek (68. Koudelka), Jelínek - Kepr, Dobrovodský, Soukup (80. Šmidrkal), M. Mazánek - Nosek, Štrbák (46. Holub).