Rozstání po čase prohrálo, i když stihlo v Holanech srovnat, ale domácí přidali postupně dva další góly. Radost vládne v Pěnčíně na úkor Jablonného a také v Hodkovicích, kde domácí těsně porazili Kamenici.

Jablonné - Pěnčín 1:3

Hosté dobře kombinovali, ale gólovky měli domácí. Po nedorozumění v obraně těsně minul Černý a po dvou rozích nejprve Kovalev mířil těsně nad a Černého střelu vykopl z čáry obránce. Pěnčín začal úřadovat po přestávce, kdy Bárta hezky využil trestný kop a pak po úniku zvýšil Jaček. Prudká střela Bárty znamenala 0:3. Po rozehře našel domácí Hetver Čermáka, který snížil, navíc v 85. minutě nastřelil Hetver břevno.

Holany - Rozstání 3:1

Deset minut byl výkon hostů dobrý, ale po rychlém protiútoku domácích přišel faul a z penalty bylo 1:0. Rozstání nebylo v útoku nebezpečné, jen tři střely, které brankáře neohrozily. Poločas hostům pomohl a z první přímé střely na branku Černohouz vyrovnal. Rozstání bylo lepším týmem, ale stačila banální chyba beka při trestném kopu a volný hráč skóroval. Ještě gólovku Hrubeše vykopl obránce z čáry a potom při zmatcích ve vápně domácí přidali třetí gól.

Frýdlant B - Jenišovice 0:6

Domácí se sedmi dorostenci v sestavě vydrželi držet krok 25 minut. Poté hosté využili rychlý brejk a po trestném kopu hlavičku. Do poločasu ještě musel Frýdlant třikrát podržet gólman Průcha. Vstup do druhé půle vypadal pro domácí nadějněji, Suk v 60. minutě pálil pěkně ze 25 metrů, to však bylo vše. Jenišovice dvakrát skórovaly, na což odpověděl nebezpečnými hlavičkami střídající Tauš (jinak gólman). Zkušenější hosté stihli v závěru dalšími dvěma trefami dostat domácí do kolen.

Osečná - Mšeno B 3:7

Jen úvod domácím nestačil. V něm vstřelili po dvou minutách gól, jenže pak jako by přestali hrát a usnuli na vavřínech.

Jablonecký soupeř předvedl sílu v útocích a v rozmezí dvanácti minut otočil skóre třemi góly. Hráči Osečné chybovali a navíc si pořádně nepřihráli. To byly hlavní příčiny jejich zmaru, který Mšeno dokázalo využít dalšími brankami. A těch mohlo být nakonec ještě víc.

Hodkovice - Kamenice 1:0

Na podmáčeném terénu, který se notně podepsal na hře, to bylo poločas bez střelby. Domácí zabrali po přestávce a útok za útokem se valil na bránu hostů. Častější střelecké pokusy nakonec vyústily v jediný gól zápasu v podání domácího Škopana. Hráči zažili pětadvacetiminutovou průtrž mračen, v níž byli zaměstnáni jen oba brankáři výkopy, žádná mezihra totiž nebyla.

V závěru se pokusila Kamenice vyrovnat, naštěstí pro domácí nastřelila z trestného kopu jen břevno.

Statistika fotbalové I. B třídy

Jablonné – Pěnčín 1:3 (0:0). Branky: 76. F. Čermák – 52. a 73. Bárta, 62. Jaček. Rozhodčí: Zboroň, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Jablonné: Holub – Knolle, Zelený, Olbrich, J. Kovalev (69. F. Čermák) – Pavlas, M. Černý (65. Velecký), A. Ryšavý, V. Šimon – Hetver, Janďura. Pěnčín: Semenský – Šteffan, R. Kotrman, Mendlík, Jind. Škréta – Žďárský (72. Gábr), M. Kotrman (78. M. Škréta), D. Škréta, Jaček – T. Bárta (90. Kratochvíl), Jan Škréta.

Holany – Rozstání 3:1 (1:0). Branky: 11. z pen. a 78. Porsch, 65. Serdel – 52. Černohouz. Rozhodčí: Kvítek, ŽK: 4:3. Diváků: 60. Rozstání: Kotlár – Čihula (81. Ulrich), Tomáš, Synek, Šindelář – Drbohlav, Passian, Pavlů (85. Kyksa), Imrich – Černohouz (81. Tvrzník), Hrubeš.

Frýdlant B – Jenišovice 0:6 (0:2). Branky: 25., 65. a 88. Vavřich, 28. Bernard, 68. Hurt, 89. Randák. Rozhodčí: Jacik. Diváků: 20. Frýdlant: Průcha – Vnouček, Pleskač, Weidisch, Tobolka – Válek (70. Kaplan), Kozák, Čečatka, Suk (70. Tauš) – Buřita, Krawczyk.

Osečná – Mšeno B 3:7 (1:3). Branky: 2. Rybář, 68. A. Kysela, 72. Hybner – 21. a 50. Böhm, 10. Janovský, 17. Krámský, 48. Přibyl, 51. vlastní, 66. Vávra. Rozhodčí: Ďörď. Diváků: 50. Osečná: Lehký – Pittner, Jarý, Novotný, Krásný (60. A. Kysela) – P. Kysela, Trapp, Mareček, Hybner – Starý (46. Pokorný), Rybář.

Hodkovice – Kamenice 1:0 (0:0). Branka: 64. Škopan. Rozhodčí: Klimt, ŽK: 0:3. Diváků: 40. Hodkovice: Bouška – Kraus (81. M. Řepka), Tóth, Škopan, Vojtíšek – Bendák, Nevyhoštěný, Jáč (46. Dominik Dostrašil), Košek (68. Hanisch) – Vaňo, Dušan Dostrašil.