Jubilejní 10. ročník Memoriálu Miroslava Peška vyhráli přesvědčivě domácí fotbalisté, kteří oba své soupeře jednoznačně smetli. Nejprve polské Markocice a ve finále Bulovku. Dohromady vstřelila Višňová 15 branek, na kterých měl největší podíl „Messi" Štrbák, autor pěti úspěchů. Zklamáním byl výkon Hejnic.

Výsledky: Višňová Markocice 7:3 (branky vítězů: Mrázek 3, Štrbák 2, Kepr ml., Šmidrkal), Bulovka Hejnice 3:0 (O. Zajíček 3). O 3. místo: Hejnice Markocice 7:2 (branky vítězů: D. Neumann 4, Sirůček 3), finále: Višňová Bulovka 8:0 (Štrbák 3, Koudelka 2, Cýrus, T. Mazánek, Soukup). Višnová: Vykoukal Kepr ml., Kepr st., Melka, Šmidrkal Cýrus, Soukup, T. Mazánek, Dobrovodský Koudelka, Štrbák. Střídali: M. Mazánek, Mrázek. Bulovka: M. Zajíček Potoč, Capulič, Franc, Puchmertl Eimann, Němec, O. Zajíček, Šorejs Votrubec, Roušar. Pořadí střelců: Štrbák (Višňová) 5, D. Neumann (Hejnice) 4, Mrázek (Višňová), O. Zajíček (Bulovka) a Sirůček (Hejnice) 3. Nejlepší střelec převzal Zlatý Božkov a všechny zúčastněné oddíly pak ceny od pivovaru Konrád, kam směřují díky pořadatelů.

VTJ Rapid Liberec Stráž n. N. 4:0 (0:0). V duelu dvou účastníků I. A třídy byli domácí lepší zejména první poločas, kdy hosty zachraňovala i konstrukce brány. Po změně stran Stráž domácí několikrát zle provětrala, ale oba celky měly problémy se zakončením. „Zápasový chleba" se začal lámat po hodině hry. To unikl domácí Dospěl a vyškolil po sólu i gólmana. Šance ale stále byly na obou stranách, Stráž „dokázala" zahodit i ty nejvyloženější. A také proto Rapid trestal. Nejprve domácí šli ve třech od půlky sami na brankáře Černého a překonal ho Böhm. Za minutu byl přesný Jerie a vše zakončil Barbořák. Tři góly v rozmezí od 72. do 74. minuty.

Rapid: Dvorský - Proche, P. Halama, L. Halama, Andrš Böhm, Stuchlík, Čára, Soukeník - Barbořák, Šikýř. Střídali: Lukáč, Jerie, Dospěl. Stráž: Černý -Dostál, L. Oberreiter, Komarov, Trejbal - T. Oberreiter, Havlíček, Michalík, Dressler - L. Drašner, Kosiewicz. Střídali: Svoboda, Jasenský, Oplištil, Jirsa.