Ruprechtice - Jablonec n. J. 0:5 (0:1). To, co předváděli domácí, nebyla ani kopaná. Z marastu byla světlou výjimkou jen nastřelená tyč Spudichem. Hosté byli lepší a navíc ve 13. minutě zahodili penaltu. Ve II. poločase se Ruprechtice tradičně rozklížily, zaostávaly ve všem a inkasovaly čtyřikrát, když hosté navíc zahodili další tři veliké šance. Branky: 24. Trepera, 58. Bílek, 61. Nechanský, 69. Šír, 71. Holeček. Rozhodčí: Mařík, ŽK: 3:3, 50 diváků. Ruprechtice: Slovák - Koťátko (64. Morávek), Záveský, Kusebauch, Bernášek (46. Petr Dědič) - Škoda, Macaj, Cibulka, Cihlář - Antoš, Spudich (78. Málek).

Košťálov - Stráž n. N. 2:4 (1:3). Hosté byli I. poločas jednoznačně lepší. Do půl hodiny vstřelili tři góly a navíc orazítkovali břevno a tyč, Havlíček překopl prázdnou bránu. Hodinu měla na brejky hrající Stráž navrch, jenže domácí zkorigovali na 2:3. Hosté v bojovném výkonu neustávali a závěr opět vyšel pro ně. Branky: 22. Jonas, 69. Kosina - 16. a 29. Valášek, 19. Lode, 76. Havlíček. Rozhodčí: Krupa, ŽK: 2:2, 100 diváků. Stráž: Černý - Kapras, Valášek, Jíra (89. Budský), Skalický - Klucho, Hruboň (67. Žoček), Lode, Havlíček - Kraus (76. Horáček), Herman.

Jilemnice - Nová Ves 0:3 (0:1). Hostům vyšel úvod, kdy po první šanci Pošmourného utekl Řezka a opět Pošmourný tentokrát nezaváhal. Poté ve vyrovnaném průběhu dvakrát zasahoval skvěle gólman hostů Zahradník. Po hodině hry byl vyloučen Kropáček a domácí hráli přesilovku. Špatně. Měli sice velké šance, ale bez koncovky. Naopak hosté v nastaveném čase dvakrát skórovali. Branky: 24. Pošmourný, 90. Kouba, 93. Bartůněk.
Rozhodčí: Rais, ŽK: 1:4, ČK: 62. Kropáček (NV), 70 diváků. N. Ves: Zahradník - Vávra, Kropáček, Junek, Dvořák - Slavík (72. Nedelčev), Novotný, Pošmourný (81. Kouba), Koprnický - Řezka, Bartůněk.

Hlavice B - Lučany 0:1 (0:1). Hned v 1. minutě propásl životní šanci domácí Ludvík, který netrefil z metru bránu. Domácím se nedařilo, což potvrdil nakonec i vlastencem Imrich ve 27. minutě. Ve snaze odkopnout centr namířil míč přesně k tyči. Hosté dobře bránili, domácí je dokázali zmáčknout až posledních dvacet minut. Dvakrát se nabízela šance vyrovnat, ale to nebylo včera béčku přáno. Branka: 22. vlastní. Rozhodčí: Brož, ŽK: 2:2, 90 diváků. Hlavice: Suchý - Košumberský, Imrich, Altman, Kotrman - Arlt, Kusák, Cintula, Ludvík (46. Horák) - Hon (46. Hauer), Vopřátko.