Nádhernou premiéru měla nová světelná tabule v Ruprechticích, kde se zejména do poločasu měnilo skóre jako na běžícím pásu. Chudáci ze Zákup chytli nářez jako nikdy. Bílá porazila domácí Hodkovice za asistence 250 diváků. Stráž porazila Bulovku, venkovní výhry si připisovaly Rozstání v Hrádku a Osečná ve Velkém Valtinově.

Ruprechtice – Zákupy 11:1 (8:0)

Domácí zahájili neuvěřitelně: První střela na branku – 1:0, druhá – 2:0, třetí – 3:0. Průcha během 11 minut stihl hattrick, když se mezitím trefil Hošic. Šestou střelu (hlavou) dal Antoš na 5:0 a osmá střela mezi tyče v podání Zavorala byla na 6:0. Hosté byli bezradní a chybovali, kde se dalo. Domácí naopak hráli s chutí a pěkné kombinace končily góly. Do poločasu pak přidal trefy Škarýd a opět Průcha. Až
v závěru se hosté připomněli dvěma akcemi, které vyřešil gólman Vavřich. Na druhé straně dvě absolutně jasné tutovky domácí spálili. Po změně stran domácí zvolnili, přesto Skalický přidal devátý úspěch. Po vystřídání zkušeného Rampáčka hosté trochu vyrovnali hru a vstřelili čestný úspěch, který byl domácími po zásluze potrestán dvěma góly. Zákupy jednou nastřelily břevno, Ruprechtice zahodily dalších pět gólovek.

Branky: 2., 10., 16. a 29. Průcha, 57. a 80. Antoš, 6. Hošic, 22. Zavoral, 27. Škarýd, 49. Skalický, 89. Vrtal – 71. Pohorský. Rozhodčí: Rympler. Diváků: 50. Ruprechtice: Vavřich – Škarýd, Rampáček (60. Tichý), Zavoral, Viktora – Vrtal, Suchý, Průcha, Hošic – Antoš, Skalický (60. Dlabola).

Stráž n. N. – Bulovka 2:1 (0:1)

Poločas přinesl vyrovnanou kopanou se šancemi na obou stranách, kdy hosté zlobili zejména centrovanými míči. Domácí Trejbal běžel dvakrát sám na gólmana M. Zajíčka, ale ten byl tradičně spolehlivý a vychytal ho. Navíc Potoč napálil trestný kop pěkně přes zeď a Bulovka vedla. O přestávce zřejmě zabrala ostrá slova domácího trenéra Řízka, který navíc provedl korektury v sestavě a živou vodou politá Stráž hned po čtyřech minutách zahrávala pokutový kop. Ten přišel za faul na unikajícího Drašnera
a proměnil ho Vogt. Za dvacet minut již domácí vedli a opět byl u gólu Vogt. Tentokrát po dlouhém autu usměrnil míč hlavou. Bulovka měla sporadické útoky, ale vždy dost nebezpečné, jenže z nich nic nedala. Domácí v závěru soupeře přehrávali lepší fyzičkou, ale ani jeden ze šesti samostatných nájezdů neproměnili. Proti nim vždy stál skvělý Miroslav Zajíček, který zlikvidoval nájezdy ze všech stran i úhlů.

Branky: 49. z pen. a 69. Vogt – 27. Potoč. Rozhodčí: Háša, ŽK: 1:3. Diváků: 50. Stráž: Černý – Dostál, V. Jirsa, J. Jirsa (88. Roček), Trejbal (46. Drápalík) – Vogt, L. Oberreiter, Tóth, Landa (46. T. Oberreiter) – Michalík, Drašner. Bulovka: M. Zajíček – Franc, Lengál, Potoč, Židuljak – Capulič, Strnádek, Letošník, Tůma – Hofman, O. Zajíček (70. Puchmertl).

Hodkovice – Bílá 1:4 (0:1)

Karty byly rozdány dopředu. Domácím to vůbec nejde, zato hosté z vedlejší dědiny kralují soutěži bez zaváhání. Také proto se Hodkovice podstatně více zaměřily na defenzivní činnost, ale ta selhala již po dvanácti minutách. Rohový kop a nedůraz domácích beků využil Pavel Kovář. Pak sice hodkovická obrana do poločasu odolávala a zápas byl
v těchto chvílích vyrovnaný. Hosté krátce po přestávce využili Kotrmanem trestný kop a vypadalo to pro ně růžově. Domácí ale zkusili útočit a po jednom takovém snažení byl jejich hráč faulován ve vápně. Matějka penaltu využil a poté měli domácí překvapivě ještě další dvě možnosti po rohových kopech. Jenže hosté přečkali a zápas dotáhli v pohodě do vítězného konce, když se po dvou brejcích prosadil kanonýr Hrstka.

Branky: 58. Matějka z pen. – 70. a 73. Hrstka, 12. P. Kovář, 47. Kotrman. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 0:3. Diváků: 250. Hodkovice: Kvapil – Řepka, Bouška, Jar. Vojtíšek (85. Růta), Kraus (76. Škopan) – Hanisch, Nevyhoštěný, Matějka, Pekař – Bolard (60. Jáč), Raška. Hlavice: Doležal – Linke, P. Kovář (83. Bulíř), J. Kovář – Kauška, M. Kotrman, Jiránek, Hauer, Linhart (70. Kratochvíl) – Hrstka (73. Ludvík), Herodes.

Hrádek B – Rozstání 0:3 (0:2)

Svoji první šanci domácí zahodili, a tak prakticky vzápětí unikl Smrž a jeho centr proměnil Pavlů. Za minutu opět utekl rychlý Smrž, jenže tentokrát brankář Rob jeho šanci vychytal. Ve 13. se situace opakovala a domácí defenziva si nevěděla se Smržem moc rady. Ten totiž ve 24. servíroval po úniku Drbohlavovi, který proměnil, a hosté vedli 2:0. Domácí kazili finální přihrávky, i když v závěru zahrávali tři rohové kopy, hosté byli aktivnější. Po přestávce to byl domácí mladík Vyšín, který mohl snížit, jenže střela skončila na břevně. Po hodině hry nepolapitelný Smrž přihrál Drbohlavovi, který tak zaznamenal svůj druhý úspěch. Domácí chybovali stále v přihrávkách a mohou poděkovat brankáři Robovi, který je několikrát při gólovkách hostů podržel.

Branky: 24. a 62. Drbohlav, 3. Pavlů. Rozhodčí: Havel, ŽK: 2:2. Diváků: 90. Hrádek: M. Rob – Š. Fujáček (53. Vyšín), Kapras, Štěpek, Bobvoš – Nývlt, Antoš, Badi (29. Teolog), Holec – Šašek, Svoboda. Rozstání: Kotlár – Čihula, Jíra, Štajer, Imrich – Drbohlav, Tomeš, Husák (58. Mikeš), Smrž (81. Zerák) – Pavlů, Hrubeš (64. Hajský).

Velký Valtinov – Osečná 0:2 (0:1)

Na špatné terénu přišla se slabším soupeřem i slabší hra Osečné. Ta zkoušela nátlakovou hru, ale byl to upracovaný fotbal se spoustou nepřesností. Obrana Osečné byla silně obměněná, a tak musel gólman O. Pokorný čelit po jejich chybičkách čtyřem velice nebezpečným šancím. Ale vše ustál, a proto jeho spoluhráči mohli více útočit. Po sólové akci se do poločasu prosadil Jarý, který po změně stran proměnil penaltu za faul na
V. Pokorného. Navíc ještě Trapp ze strany nastřelil tyč.

Branky: 36. a 75. z pen. Jarý. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 3:5. Diváků: 100. Osečná: O. Pokorný – A. Kysela (50. Třešňák), Novotný, Libenský, P. Kysela – Pittner, Trapp, Jarý, Tomáš (82. Lach) – L. Rybář (60. Bílý), V. Pokorný.

Zbývající výsledky: Bukovany – Doksy B 2:6, Loko Č. Lípa – St. Splavy 3:3.

14. V.Valtinov⋌ 6 0 2 4 12:21  2

I. B třída Východ: Jenišovice – Ž. Brod B 2:3, Držkov – Rychnov 5:2, Plavy – Zásada 3:2, Mšeno B – Pěnčín 0:3, Rokytnice – H.Branná 2:1, V. Hamry B – Rovensko 0:2, Smržovka – Jilemnice 3:0.

 1. Pěnčín⋌ 6 6 0 0 17:6  18

 2. Rovensko⋌ 6 5 0 1 15:8  15

 3. Držkov⋌ 6 4 0 2 19:18 12

 4. Plavy⋌ 6 3 2 1 13:9  11

 5. Rokytnice⋌ 6 3 2 1  9:9  11

 6. Horní Branná⋌ 6 3 1 2 17:12 10

 7. Smržovka⋌ 6 2 3 1 12:8   9

 8. Žel. Brod B ⋌ 6 3 0 3 12:11  9