V libereckém derby si Ruprechtice poradily s poslední Stráží nad Nisou, podobně jako Rynoltice s béčkem Hamrů. Doubí nemělo problém se Cvikovem. Krásná Studánka byla v Košťálově bez střelce a padla.

Ruprechtice - Stráž n. N. 4:1 (2:0)
Ruprechtice v premiéře na své trávě měly více šancí, ale do poločasu proměnily jen jedinou a jednou nastřelily břevno. Hosté po přestávce zabrali, sice inkasovali podruhé, ale nastřelili tyč a snížili po rohu hlavou. Domácí "přežili" a dokázali přidat další dvě trefy, když ta čtvrtá padá na vrub gólmana. Navíc domácí Dlabola zahodil penaltu a zápas tak po dalších šancích mohl skončit 9:4.

Branky: 30. a 68. Hořák, 52. Javůrek, 71. Průcha - 55. Havlíček. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Ruprechtice: Vavřich - Kesner, Rampáček, Neumann, Morávek (84. Belas) - Hořák (77. Feri), Průcha, Vrtal, Chwiedziuk, Javůrek (67. Dlabola) - Cibulka. Stráž: Černý - P. Dostál, L. Oberreiter, Landa, D. Dostál - Horáček, Hruboň (60. L. Drašner), T. Oberreiter (46. T. Drašner), Budský (46. Pappas) - Havlíček, Gruncl.

Košťálov - Krásná Studánka 2:0 (2:0)
Hned po prvním trestném kopu se domácí radovali a pokračovali v nečekané euforii, kterou jim hosté usnadnili. Po přečíslení se Košťálov z opakované střely radoval podruhé. Po půlhodině studánecké bídy se přece jen hosté zvedli a srovnali krok. Škoda, že nevyšlo sólo Linhartovi a hlavně nepískání hrubého faulu domácího gólmana, který 30 metrů od brány sestřelil Smoláka, který si jej obhodil. "Bylo to daleko za vápnem a měl být určitě vyloučen. Jenže chytl jen žlutou kartu. S hráčem z pole a o deseti by vše vypadalo jinak," poznamenal trenér hostů Lukáš Palán. Ve druhé půli hosté domácí zmáčkli, jenže střelecký prach byl hodně vlhký. naopak Košťálov po jednom brejků orazil břevno.
Branky: 2. Franc, 10. Janata. Rozhodčí: Švec, ŽK: 3:1. Diváků: 100. Krásná Studánka: Vrábel - Brada, Novák, Vondráček, Smolák (79. Pojsl) - Toman, Opočenský, Linhart, Eimann - Jirousek, Lang.

Desná - Hejnice 5:1 (1:1)
Domácí za celou první půli měli jen jednu šanci, kterou po nepokrytém centru proměnili. Hejnice si dokázaly vypracovat celou řadu gólových příležitostí, jenže všechny "dokázaly" zahodit. A že jich bylo snad devět. Naonec se chvilku před půlí prosadil Koťátko. Vypadalo to, že hosty vyrovnání nabudilo a budou pokračovat ve zteči branky, jenže vše vzalo za své během jediné minuty, kdy dvakrát inkasovali. Tato ledová sprcha s nimi doslova zamávala, takže se sesypali a byl s nimi konec. Domácí pak hosty bez druhého stopera dorazili v samém závěru pátým gólem.
Branky: 8. a 49. Kořínek, 48. Pfeifer, 59. Pivnička, 90. Křemen - 44. Koťátko. Rozhodčí: Kvítek, ŽK: 4:0. Diváků: 80. Hejnice: Dostál - Matouš (54. Heinzl), Matěcha, Kinský, Pikous - D. Neumann, Koťátko, Grujoski (86. Heller), Bouzek (65. Kanta) - Michal Zeman, P. Neumann.

Doubí - Cvikov 3:1 (2:0)
Domácí na soupeře vlétli a po signálu z rohu od tyče dorážel míč do sítě Kosiewicz. Po dalším centru Rydvala prodloužil míč Hájek a Zeman doklepl balon na 2:0. Doubí mělo stálou převahu a řadu šancí. Ale prosadil se jen Suchomel po rohovém kopu Kovaříka. Hosté prvně vážněji zahrozili z trestného kopu, který trestuhodně propadl a Třešňák snížil. Víc jim Doubí nedovolilo, ale skóre se neměnilo, protože koncovka Doubí v jasných tutovkách byla mizerná.
Branky: 5. Kosiewicz, 16. Zeman, 47. Suchomel - 50. Třešňák. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 2:3. Diváků: 25. Doubí: Jirák - Beneš, Suchomel, Kosiewicz, Kabát - Herkner (83. Benda), Vlach, Kovařík, Rydval - Hájek (88. Štefan), Zeman (83. Matuna).

Rynoltice - Velké Hamry B 4:1 (2:0)
Jasná záležitost domácích: do 10. minuty dvě velké šance, navíc T. Kotek neproměnil ani penaltu. Útoky se valily na hosty a dobrých deset akcí mohlo skončit gólem! Až ve 20. minutě pálil z úhlu T. Kotek a gólman si srazil míč do sítě. Pak si prudký centr A. Kotka ztečoval obránce opět do vlastní brány. Do poločasu odmítly náskok navýšit zejména Kopic, Z. Vacek a Jan Vacek. V zahazování domácí pokračovali i po přestávce (A. Kotek, J. Vacek, Bláha), až Jan Vacek dorazil střelu Trnky a po akci zahrál trnka brankáři na "housle". Škoda, že domácí nehráli pozorně až do konce, protože si v závěru nechali po rohu dát zbytečně branku.
Branky: 20. T. Kotek, 27. A. Kotek, 76. Jan Vacek, 80. Trnka - 87. Horna. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 1:3. Diváků: 70. Rynoltice: Kubínek - M. Kotek, Bláha, Trnka, Hanzl - A. Kotek, T. Kotek (83. M. Tvrzník), Čeřovský, Kopic - Jan Vacek (79. Švarc), Tomáš Vacek (62. Ptáček).

VTJ Rapid Liberec - Přepeře v neděli

Rovensko - Stráž p. R. 3:3 (1:3). Branky: 3. a 86. Mencl, 48. Koubek - 14. a 29. Vinš, 42. Roll. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 2:4. Diváků: 110.