Velice rychle vstřelil Liberec první gól, kdy po rozehraném trestném kopu skóroval nový muž Žoček. Za chvilku stejný hráč zvýšil na 2:0. Přesto domácím vázla souhra, měli málo pohybu, k tomu spoustu nepřesností, a proto hosté drželi krok a několikrát ještě musel zasahovat v domácí brance výborný Tomeš, kterému ještě pomohlo břevno. Domácí navýšili na 3:1, ale soupeř se nevzdával a dál pilně ohrožoval Tomeše, až se mu podařilo dát druhý gól. V poločase si domácí vše důsledně vyříkali a druhý poločas už byl plně v jejich režii. Hlavně Kovařík si s hosty dělal, co se mu zachtělo. Nakonec z toho byla povinná výhra. „Poločas z naší strany nebyl dobrý. Kluci se hledali. Hráli jsme v této sestavě poprvé a na hře to bylo znát. Ve II. poločase však kluci začali plnit taktické pokyny a byla z toho pohodová výhra. Chtěl bych pochválit gólmana Tomeše a Kovaříka. Také noví Žoček s Jeníkem odvedli dobrý výkon," uvedl zastupující trenér Milan Bláha.

II. liga futsalu: Slavia TU Liberec - Arsenal Benešov 10:4 (3:2)

Branky: Kovařík 3, Žoček 3, Jeník 2, Suchomel, Vaněk J. Liberec: Tomeš (Vykoukal) - Vaněk J., Hostaš, Kraus, Prášil - Kovařík, Jeník, Žoček, Vaněk T. (25. Suchomel).