Na Nord Servis se dotáhlo Makro

Liberec - Vedoucí Pampuch měl snadnou úlohu proti třem hráčům Prašivek, ale poločas se nemohl trefit. Makro v exhibici smetlo poslední GRUPS a dotáhlo se na druhý Nord Servis, který byl zle vyprášen Yorkem.

3.2.2013

YORK DRTIL NORD SERVIS. S míčem hráč Yorku, vpravo bránící borec Nord Servisu.Foto: Deník/Vít Černý

FC Prašivky Liberec B - Pampuch team Liberec 0:5 (0:0)

Rezerva Prašivek favoritovi velmi usnadnila cestu za vítězstvím, když hrála pouze ve třech a do pole musel náhradní gólman. Pampuch měl místy drtivou převahu, ale soupeř srdnatě bránil a střelci Pampuchu se ne a ne prosadit. Ve 29. se hosté konečně prosadili, Bendák se uvolnil a nedal Svinkovi šanci. Posledních deset minut navíc domácím docházely síly, a tak ještě čtyřikrát inkasovali. Ale i tak předvedli s lídrem sympatický výkon.
Branky: Bendák 2, Černý, Pekař, Abrahám.

Al- chajda Liberec Greens Liberec B 7:5 (3:2)

Al-chajda se ve 13. minutě překvapivě ujala vedení. V 17. napodobil svého bratra Michal Pavlů a domácí vedli 2:0. Ještě do poločasu hosté vyrovnali, jenže poslední slovo měl kapitán Meyer a zařídil Al- chajdě poločasové vedení. Úvod II. půle Greens vůbec nevyšel a v rychlém sledu třikrát inkasovali. Na 6:2 zvyšoval Miroslav Pavlů a zkompletoval hattrick. Konec naopak patřil hostům, kteří dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Klid domácím dodal Tvrzník a domácí se tak radovali z třetího vítězství v sezoně.
Branky: Pavlů Mir. 3, Tvrzník 2, Pavlů Mich., Meyer - Kuliš, Jedlička, Kříž, Pavlíček, Jílek.

FC York Liberec - Nord Servis Liberec 11:4 (4:1)

Druhý Nord Servis narazil na pátý York, který se pomalu ale jistě tlačí na medailové umístění, kam určitě patří. V 7. sice poslal hosty do vedení Schejbal, ale o minutu později vyrovnal Vrána, který o další minutu poslal domácí poprvé do vedení. Hosté byli začátkem zápasu nějak rozladěni a do konce poločasu inkasovali ještě dvakrát, přičemž Vrána dovršil ve 22. hattrick. Ani druhý poločas nezastihl Nord v optimálním rozpoložení a hned v úvodu dostali dva góly. Pak se sice prosadil Houdek a Knajbl, ale na zvrat v tomto zápase prostě neměli. Domácí svého soupeře přehráli.
Branky: Vrána 5, Starý 2, Průšek 2, Preissler, Soukup - Houdek 2, Knajbl, Schejbal.

PRINTMAX - Avast! Liberecké Gazely 3:3 (2:1)

Gazely po heroickém výkonu vyřadili v poháru druholigový Dalmach Turnov a na jejich výkonu to bylo znát. Hned v 5. minutě se prosadil Petrák a poslal domácí do vedení. V 8. bylo pro Gazely ještě hůř, když Jon zvýšil na 2:0. Koncem poločasu se ale hosté rozehráli a Aleš Tomášek alespoň snížil na 1:2. Ve druhé půli se Gazely snažily o vyrovnání, ale opět výborný výkon předvedl domácí gólman Juriga. Nakonec se ale přece jen prosadil Donát a v 34. vyrovnal na 2:2. Domácí se nevzdali a o dvě minuty později vrátil vedení na jejich stranu Šimůnek. Gazelám ke konci již docházel dech, nakonec spravedlivou remízu zařídil svou druhou brankou v utkání Aleš Tomášek.
Branky: Petrák, Jon, Šimůnek - Tomášek Al., Donát.

Makro Liberec - GRUPS C.F. Liberec 13:1 (2:1)

Exhibice druhého Makra odskákalo poslední Grups, přitom poločas něčemu takovému nenasvědčoval. V 8. minutě sice poslal domácí do vedení Hájek a o dvě minuty později navýšil vedení Hanzlík. Hosté se ale v pravý čas probrali a několikrát zahrozili. V 19. snížil Hertík a ještě z několika šancí mohli vyrovnat. A hned v úvodu II. půle soupeř trestal. Během pěti minut vstřelil pět branek a hosté šli do kolen do konce ještě šestkrát inkasovali a utrpěli debakl. Domácí se navíc díky zaváhání Nord Servisu dotáhli na druhé místo, hattrick zaznamenal Hájek.
Branky: Hájek 3, Hanzlík 2, Rumler 2, Janáček 2, Landyš 2, Dvořák, Andrš - Hertík.

TTNF Liberec B - Inter Interma Liberec B 9:3 (1:1)

Čtvrtá rezerva TTNF přivítala rezervu Intermy a chtěla udržet krok s třetím Tangem. Ve 3. minutě se za hosty prosadil Klenovič, domácí nemohli trefit branku ani z těch nejvyloženějších příležitostí. Až ve 21. se podařilo vyrovnat Václavu Jirsovi. V úvodu II. poločasu se prosadil Volek a poslal domácí do vedení. Smolnou dvouminutovku pro Intermu dovršil Žoček a zvýšil na 3:1. O chvíli později sice vykřesal naději Neumann, ale znovu Žoček byl proti a zvýšil na 4:2. Od té doby domácí soupeře přehrávali a přidali dalších pět branek, za hosty snižoval druhou brankou v utkání Klenovič.
Branky: Žoček 2, Volek 2, Jirsa Václav 2, Jirsa Jaroslav 2, Kraus - Klenovič 2, Neumann.

3.2.2013 VSTUP DO DISKUSE

Vysněné dětské postele

Výr.

V zoo začínají sokolnické dny

Pasení ovcí je týmová práce

Rakousy – Ladnost, rychlost a přesnost v každém kroku. Tak by se dalo shrnout víkendové mistrovství republiky v pasení.

Výstava v Oblastní galerii v Liberci trhá rekordy

Liberec – Jména jako Dalí, Picasso, Bacon, Giacometti nebo Chirico jsou sázka na jistotu. Výstava mistrů moderního umění v liberecké Oblastní galerii má návštěvnost srovnatelnou s pražským Rudolfinem.