Špatný víkend zažily tři kluby z Liberecka. U všech se čekala výhra, ale nakonec nevyhrál ani jediný. Všechny doplatily na mizérii v koncovce. Bodově tedy téměř nic a v tabulce jim patří poslední příčky.

Hrádek - Sedmihorky 1:1 (0:0)

Aktivní hrou si Hrádek v úvodu vybojoval několik standardních situací, z nichž ohrožoval soupeře, naopak útočné snahy Sedmihorek se obranné řadě vyztužené trenérem Janáčkem dařilo likvidovat. Hra se přelévala z jedné strany nad druhou, ale zakončení se nevyvedlo ani Hořákovi ani Hetverovi a jelikož i Staněk pálil na druhé straně nad, do šaten se šlo bez jakéhokoli záznamu v zápise.

Začátek II. poločasu byl ve znamení mnoha nepřesností na straně domácích, což umožnilo hostům několika střelami prověřit pozornost Štálíka. V 55. poslal Dušánek krásným pasem do úniku Hetvera, ale brankář zasáhl bezchybně. Vedení se ujal Hrádek v 60., kdy z dálky vyslal nechytatelnou střelu do vrchního růžku Hynek, na což ovšem hosté dokázali rychle odpovědět přesně zahranou standardkou, zakončenou hlavičkujícím Špínou. Obraz hry se od té chvíle změnil. Hrádek, cítící v zádech jistotu stoperů bojoval s velkým nasazením a dravostí, čímž si vytvořil mnohé šance, ale k jejich proměnění nedošlo. Dech celému stadionu se zatajil v 79., kdy domácí gólman „namazal“ úplně osamocenému soupeřovu útočníkovi, ale ten místo zakončení do prázdně brány zvolil přihrávku spoluhráči, který tutovku poslal vedle tyče. Podobná situace nastala v 80. i na druhé straně, kdy Rumler sice přešel přes brankáře, ale na jeho zpětnou přihrávku nedosáhl ani jeden z dobíhajících spoluhráčů.

Branky: 60. Hynek 63. Staněk. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 0:1. Diváků: 120. Hrádek: M. Štálík Scheufler, Janáček, Dušánek, Skrbek - Hořák (83. Holeček), Horváth (74. Zelenka), Hynek, Rumler - Procházka (65. P. Štálík), Hetver.

VTJ Rapid Liberec - Česká Lípa B 1:3 (0:1)

Vojáci sice byli lepší než hosté z rezervy Arsenalu, měli více šancí, ale nedokázali je využít. V závěru poločasu soupeř využil výhody penalty za faul.

Domácí krátce po změně stran srovnali krok Landyšem po kombinační akci a po gólu měli velký tlak. Přicházely další slibné momenty, jenže nikdo je neproměnil. Naopak hosté potrestali Rudolfem dvě chyby v obraně. Nejprve hlavou a poté po brejku a střele z dálky s pomocí tyče zvrátili na 3:1. V závěru, přestože hráli domácí bez vyloučeného hráče, si vytvořili řadu závarů před hostující bránou, ale vše marně.

Branky: 50. Landyš - 60. a 74. Rudolf, 40. Vodrážka z pen. Rozhodčí: Rakouš, ŽK: 1:0, ČK: 77. Soukeník (VTJ). Diváků: 120. VTJ: Zíka - Houdek, P. Halama, Poživil (74. Grujoski), Rašín (46. Hegr) - Řeháček, Hybner, Landyš, Soukeník - Dinh, Dospěl (51. Studnička).

Višňová - Košťálov 1:2 (0:1)

Do 13. minuty se hrálo pouze na polovině hostů. Jenže po nedorozumění v obraně přišla střela a po ní rohový kop. Z něho pak Kašpar poslal hosty hlavou do vedení. Višňová se pak předháněla v zahazování šancí: V 18. Soukupovu ránu gólman se štěstím vyrazil, stejný hráč po rohu hlavou nastřelil jen brankáře. Ve 30. nevyužil přihrávku do vápna Jakl, který dal z deseti metrů vedle. Za pět minut střelecky selhal opět Soukup, podobně jako hlavou Melka. Z tlaku se podařilo hostům utéct a Janatovu šanci zmařil Sirůček. Ještě před poločasem mohl vyrovnat Štrbák, ale dorážka šla do nohou gólmana.

V 54. Mazánek po trestném kopu ve vápně hlavičkoval vedle, Soukupova střela šla podél brány. Konečně v 67. vystřelil ve vápně přesně k tyči Cýrus a srovnal skóre. Jenže v 75. minutě zachyboval Kepr v obraně, zaváhal s odkopem a Zboroň se dostal lacino k míči - 1:2. V závěru se Višňová moc a moc snažila o vyrovnání, ale hlavička Dobrovodského z malého vápna šla přes, podobně jako Melkův pokus.

Branky: 67. Cýrus - 13. Kašpar, 75. Zboroň. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 2:0. Diváků: 180. Višňová: Sirůček - Melka, Soukup, Šorm, Žežulka (46. M. Mazánek) - Dobrovodský, Havlíček, Štrbák (46. Cýrus), Šmidrkal - Jakl, Kepr.